Platinum Gear ATF VI – olej do automatycznych skrzyń biegów

31 sty 2023

Najnowszym produktem w portfolio firmy Orlen Oil jest syntetyczny olej przekładniowy Platinum Gear ATF VI, który spełnia wymagania najnowszych specyfikacji ATF.

Nowy syntetyczny olej przekładniowy firmy Orlen Oil o nazwie Platinum Gear ATF VI to produkt stworzony z myślą o najbardziej wymagających przekładniach automatycznych, mający zagwarantować ich bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Wytwarzany jest z wysokojakościowych olejów bazowych oraz starannie dobranego pakietu dodatków uszlachetniających. Jak wskazuje producent, Platinum Gear ATF VI zapewnia dzięki temu doskonałą płynność zmiany biegów w każdych warunkach niezależnie od pory roku oraz maksymalną ochronę elementów przekładni, przyczyniając się w ten sposób do podniesienia komfortu jazdu i zwiekszenia trwałości skrzyni biegów. Jednocześnie niska lepkość oleju wpływa na obniżenie zużycia paliwa, a doskonała stabilność temperaturowa przeciwdziała skutkom utleniania.

Preparat spełnia wymagania najnowszych specyfikacji ATF. Oznacza to, że jest rekomendowany do stosowania w większości nowoczesnych automatycznych przekładni.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz