Ponad 10000 pobrań
KYB Suspension Solutions

30 mar 2020

KYB Europe informuje, że odnotowało ponad 10000 pobrań mobilnej aplikacji KYB Suspension Solutions, która została uruchomiona w listopadzie 2017 roku. Najbardziej popularna jest w Hiszpanii – 21% użytkowników, następnie w Wielkiej Brytanii – 19% oraz we Włoszech – 10%.

Aplikacja KYB Suspension Solutions powstała z myślą o wsparciu codziennej pracy mechaników i warsztatów. Czynić to może na kilka sposobów:

  1. Pomaga mechanikom uświadomić klientom konieczność wymiany zużytych bądź uszkodzonych elementów zawieszenia, które mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Za jej pośrednictwem mechanik może wysłać kierowcy wiadomość tekstową z informacją o zidentyfikowanych uszkodzeniach w zawieszeniu oraz elementach zakwalifikowanych do wymiany. Dodatkowo wraz z informacjami wysyłane są linki do filmów, przedstawiających zagrożenie i ryzyko związane z eksploatacją zużytych amortyzatorów, sprężyn zawieszenia oraz elementów montażowych.
  2. Przedstawia kompletną naprawę, którą warsztat przeprowadził w pojeździe klienta. Za pośrednictwem aplikacji można bezpłatnie wysłać wiadomość tekstową do kierowcy wraz z załączonymi zdjęciami, zarówno przed usługą, jak i po jej wykonaniu.
  3. Zapewnia mechanikom nieograniczony dostęp do instrukcji montażowych, pozwalających na prawidłowe wykonanie prac naprawczych. Za pośrednictwem aplikacji mechanik dostaje również dostęp i możliwość obejrzenia filmów instruktażowych dotyczących danego modelu pojazdu.

KYB Suspension Solutions można bezpłatnie pobrać w sklepach App Store i Google Play.

 

www.kyb-europe.com

Zostaw Komentarz