Poszerzony katalog termiki DENSO

28 mar 2023

DENSO Aftermarket rozszerzyło program części do układów termicznych o 140 nowych numerów katalogowych, które mają łącznie 3436 zastosowań i zastępują 238 numery części OE.

Wśród części, które wzbogaciły ostatnio gamę elementów termicznych DENSO jest 12 sprężarek, 58 chłodnic, 50 skraplaczy, 3 wentylatory chłodnicy, 6 dmuchaw kabinowych, 2 rdzenie nagrzewnic, 2 intercoolery, 4 silniki krokowe, 2 rezystory i 1 parownik. Nowe części mają łącznie 3436 zastosowań, m.in. w pojazdach marek Audi, BMW, Ford, Hyundai, KIA, Lexus, Mazda, Nissan, Opel, Renault, Toyota i Volvo. Szczegółowe informacje o nowych częściach i pełna lista zastosowań są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc. Przykładowe zastosowania można natomiast znaleźć tutaj.

Doświadczenie DENSO w dziedzinie części termicznych sięga lat 50. XX wieku, kiedy to jednym z pierwszych produktów sprzedawanych przez firmę były nagrzewnice samochodowe. Wkrótce do oferty zostały dodane klimatyzatory. Zapoczątkowało to drogę pełną innowacji, którą firma podąża do dziś – DENSO jest obecnie uznanym specjalistą w dziedzinie systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Części termiczne DENSO są cenione na rynku: zarówno w sektorze motoryzacyjnym, gdzie są montowane jako części OE przez wiele głównych marek, jak również w zastosowaniach domowych i przemysłowych.

Obecnie oferta DENSO w zakresie klimatyzacji i części termicznych na rynku wtórnym obejmuje chłodnice, dmuchawy kabinowe, intercoolery, osuszacze, parowniki, przełączniki ciśnienia, rdzenie nagrzewnic, silniki krokowe i rezystory, zawory rozprężne, wentylatory chłodnicy, skraplacze, sprężarki klimatyzacji oraz oleje sprężarkowe

Zostaw Komentarz