Prawda czasu, prawda ekranu (dźwiękochłonnego)

15 lip 2015
Jadąc autostradą z Warszawy do Poznania można się przekonać, że Polska stała się europejskim liderem walki z hałasem. Ciągnące się kilometrami szpalery ekranów dźwiękochłonnych to wspaniałe osiągnięcie cywilizacyjne. Osłaniamy szczelną kurtyną nie tylko osiedla, ale nawet pola kapusty. W dziedzinie dźwiękochłonnictwa nie ustępujemy zatem krajom zachodnim, a nawet je przewyższamy. Rzecz jasna to kosztuje, bo kosztować musi. Zapewnienie spokoju kapustnym i okopowym jest jednak tego warte.
Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
miniaturka

Olej do sprężarki klimatyzacji

Dla trwałości i niezawodności sprężarki klimatyzacji kluczowe znaczenie ma właściwy dobór oleju, którym jest smarowana. Dlaczego tak się dzieje i jak uniknąć błędów – tłumaczą specjaliści firmy Nissens.

miniaturka

Deficyt paliwowy

Postawienie właściwej diagnozy co dolega autu wymaga niekiedy nietypowych działań, nie ujętych w standardowej procedurze.

miniaturka

Obchody 25-lecia zaplanowane

Firma Inter Cars z rozmachem obchodzi jubileusz 25-lecia swojej działalności. Zarząd spółki zaprasza wszystkich klientów, kontrahentów, współpracowników oraz ich rodziny na imprezy, które odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 18-20 września 2015.

miniaturka

Więcej czujników ABS od Delphi

Delphi informuje o kolejnym, znacznym powiększeniu oferty czujników ABS tej marki dostępnych na rynku wtórnym.

miniaturka

Rozszerzony asortyment hamulcowy
w AD Polska

W ofercie AD Polska pojawiły się nowe części hamulcowe firmy Textar oraz regenerowane zaciski firmy FTE automotive.

miniaturka

Bosch i Daimler automatyzują parkowanie

Czy możliwe jest, by w niedalekiej już przyszłości samochody same szukały wolnego miejsca na parkingu i je zajmowały, same też później wracały do kierowcy na jego wezwanie? Otóż jest to zupełnie niewykluczone.

Zostaw Komentarz