Profix wyróżniony przez Deloitte

16 cze 2022

Spółka Profix, dostawca narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz odzieży roboczej, używanych m.in. w branży motoryzacyjnej została laureatem konkursu organizowanego przez renomowaną firmę doradczą Deloitte.

Zakończyła się pierwsza edycja plebiscytu Best Managed Companies Poland 2022. Konkurs ten, ustanowiony w 1993 r. przez Deloitte Private w Kanadzie, obecnie jest prowadzony w kilkudziesięciu krajach. Każdego roku biorą w nim udział tysiące firm prywatnych, które przechodzą skrupulatny proces weryfikacji, podczas którego analizowane są ich kompetencje, procesy i strategia, w odniesieniu do najlepszych praktyk zarządczych stosowanych w przedsiębiorstwach prywatnych na świecie.

W gronie laureatów pierwszej polskiej edycji plebiscytu znalazła się spółka Profix oferująca szeroką gamę narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i odzieży roboczej, która przez specjalistów  z Deloitte została doceniona zwłaszcza za unikalną politykę kadrową i relacje wewnątrz przedsiębiorstwa. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że zostało przyznane na podstawie identycznych, kryteriów stosowanych w 45 najbardziej rozwiniętych gospodarkach świata i na tle działających tam firm – nierzadko z kilkusetletnia tradycją.

Jesteśmy prawdziwie zbudowani tym wyróżnieniem – świadczy ono o dojrzałości zarówno rodzimej gospodarki, jak i naszej organizacji, która buduje z powodzeniem polski i europejski rynek narzędzi i odzieży roboczej od prawie 30 lat. Znaleźć się w gronie wyróżnionych to zarówno zaszczyt, jak i zobowiązanie oraz motywator do dalszych starań w obszarze zarzadzania każdym etapem naszej pracy, przy zachowaniu zdrowych relacji wewnątrz zespołu – powiedział po odebraniu wyróżnienia Mirosław Cichecki, prezes Zarządu Grupy Profix.

Zostaw Komentarz