Promocja „AP EXPERT 2022” wystartowała

08 mar 2022

Z początkiem marca ruszyła akcja promocyjna „AP EXPERT 2022” organizowana przez Auto Partner SA przy wsparciu szerokiego grona partnerów. Jest to już 9. edycja zmagań o tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” i wiele cennych nagród. W tym roku ich łączna wartość wyniesie 850 tysięcy złotych!

„AP EXPERT” to długoterminowa akcja, skierowana do klientów warsztatowych, promująca wiedzę, profesjonalizm oraz dobre praktyki zawodowe. Jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce, a zwłaszcza tego, który zdobędzie miano „Wybitny Wśród Ekspertów”. „AP EXPERT” to także jedna z ulubionych promocji klientów Auto Partner SA, której Finał Teoretyczny, po dwóch latach pandemicznych ograniczeń, zostanie jak niegdyś przeprowadzony stacjonarnie w ramach Wielkiego Finału i uroczystej gali!

Droga do Wielkiego Finału nie może być łatwa, dlatego na uczestników promocji czeka 5 eliminacyjnych testów wiedzy (obowiązkowo trzeba wypełnić minimum 3), dzięki którym będą zdobywać punkty. Punkty zostaną przyznane także za zakupy wybranych produktów partnerów akcji. Całość dopełnią dodatkowe punkty (liczone podwójnie) w specjalnych comiesięcznych akcjach promocyjnych.

W tegorocznej edycji akcji, tak jak w ubiegłorocznej, klienci zarejestrowani w promocji zostaną podzieleni na 3 grupy (A, B i C) i na podstawie obrotów będą walczyć o miejsce w rankingu w swojej grupie. Z każdej grupy do Wielkiego Finału awansuje inna liczba uczestników – łącznie 150 osób – dzięki temu szansę na awans mają również nieduzi klienci. Co ważne, każda grupa ma swoje minimum zakupowe do zrealizowania, a brak realizacji uniemożliwia awans do finału.

Na wszystkich uczestników Wielkiego Finału czekać będzie test z wiedzy teoretycznej, po którym, na podstawie liczby zdobytych punktów, wybrana zostanie najlepsza dziesiątka, awansująca tym samym do części praktycznej finału. Część praktyczna, podobnie jak w poprzednich latach, będzie składała się z Dużego i Małego Finału, a dla wszystkich uczestników, którzy dotrą do tego etapu przewidziano cenne nagrody.

Cała promocja potrwa 6 miesięcy i zakończy się 31 sierpnia 2022 r. Zwieńczy ją Wielki Finał połączony z galą, który odbędzie się 9-11 września w luksusowym hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem. Wtedy też wyłoniony zostanie zwycięzca, który zdobędzie nagrodę główną – samochód osobowy Škoda Kamiq 1.5 TSI 150 KM z 2022 roku i tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. W trakcie promocji rozdanych zostanie także wiele nagród dodatkowych – narzędzi warsztatowych, zaś każdy Finalista wraz z osobą towarzyszącą skorzysta z atrakcji u podnóża Tatr.

Aby wziąć udział w promocji i stanąć do walki o cenne nagrody i tytuł Wybitnego Wśród Ekspertów należy wejść na stronę www.apexpert.pl i zarejestrować się. Tamże dostępny jest regulamin oraz warunki promocji.

Partnerami tegorocznej edycji „AP EXPERT” są:
Partnerzy tytularni: MaXgear, Quaro, Bosch, MEYLE, Sachs, Lemförder, Castrol, Continental, ATE.

Partnerzy główni: Valeo,  Febi, MANN, Schaeffler (LuK, INA, FAG), SKF, NRF, Rymec, Varta, Total, ELF, Magneti Marelli, NK, HELLA, Philips, Narva, KYB, Fanfaro.
Partnerzy techniczni: ROOKS, AS, Pierburg, Kolbenschmidt, Bilstein, Ajusa, Blue Print, Motul.

Zostaw Komentarz