Promocja narzędziowa firmy Würth

09 kwi 2020

 

Würth Polska przygotował ofertę promocyjną na specjalistyczne narzędzia ręczne. Objęto nią m.in. kilka narzędzi przydatnych do pracy przy pojazdach użytkowych, samochodach osobowych, maszynach rolniczych i budowlanych.

 

Narzędzia takie jak zestaw adapterów, młot bezodrzutowy, przyrząd do demontażu uszczelek, nasadka udarowa, dźwignia teleskopowa oraz elastyczne przedłużki o wyjątkowej wytrzymałości można teraz kupić w cenach promocyjnych. Jak zapewniają przedstawiciele marki Würth, narzędzia zostały docenione przez fachowców, którzy stawiają na wysoką jakość wykonania produktów oraz ich funkcjonalność i łatwość w użyciu.

Wśród produktów objętych promocją jest dwuczęściowy zestaw adapterów „6 w 2” znacznie ułatwiających pracę. Przy ich użyciu można sprawnie dopasować napęd do narzędzia oraz miejsca zastosowania. Uniwersalny zestaw pozwala również ograniczyć liczbę narzędzi w warsztacie – produkt może zastąpić cztery rozmiary powszechnie używanych adapterów.

W promocyjnej ofercie dostępna jest też elastyczna przedłużka 1/2” o długości 225 mm oraz maksymalnym kącie pracy 90°. Narzędzie zostało wyposażone w napęd z pancernym przegubem i jest przeznaczone do pracy przy połączeniach śrubowych, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach i zostały dokręcone z dużym momentem.

Ciekawym produktem jest również dźwignia teleskopowa z funkcją regulowania długości w zakresie 10 mm za pomocą wygodnego przycisku. Narzędzie zakończone jest dziobową główką, która ma możliwość obrotu o 180° oraz mechanizm umożliwiający jej zablokowanie. Dźwignia doskonale sprawdzi się w podnoszeniu lub odginaniu podczas pracy przy samochodach, nawet w miejscach o małej powierzchni.

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz