Promocja „Zyskaj z Shell Helix”

15 wrz 2020

Rozpoczęła się akcja promocyjna olejów silnikowych Shell Helix skierowana do niezależnych warsztatów samochodowych. Zakupy syntetycznych olejów silnikowych Shell Helix z linii Ultra, Ultra ECT, HX8 i HX8 ECT nagradzane są kuponami Sodexo. Zakup kega o pojemności 55 litrów premiowany jest kuponem o wartości 50 złotych, zaś beczki o pojemności 209 litrów – kuponem o wartości 200 złotych.

– Mamy świadomość, że jesień to czas wzmożonego ruchu w warsztatach i okres sezonowej wymiany olejów silnikowych. Kierowcy serwisują swoje auta po lecie i szykują je do zimy. Dlatego przygotowaliśmy promocję, która zapewnia właścicielom warsztatów podwójny zysk. Z jednej strony oferują swoim klientom doskonałej jakości olej silnikowy, a dla siebie zyskują premie finansowe – powiedział Łukasz Radzymiński, dyrektor sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska Sp. z o.o.

Promocja, która potrwa do 30 listopada lub do wyczerpania puli nagród jest skierowana do niezależnych warsztatów samochodowych, które dołączą lub są członkami programu lojalnościowego Klub Partnerów Shell Helix. Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu olejów Shell Helix u autoryzowanego dystrybutora lub partnerów Shell i zarejestrować dowód zakupu w Klubie Partnerów Shell Helix.

 

 

Zostaw Komentarz