proPoints, czyli: HELLA, NGK SPARK PLUG, ZF i VARTA łączą siły

05 paź 2022

ZF [pro]Points, należący do tej pory do ZF Aftermarket, będzie kontynuowany w nowej odsłonie jako program lojalnościowy proPoints. Projekt ten, będący owocem współpracy czterech partnerów – firm HELLA, NGK SPARK PLUG, ZF i VARTA, umożliwi zbieranie punktów za zakupy produktów aż 9 marek i będzie w pełni zautomatyzowany, a katalog nagród znacznie wzbogacony. Program z sukcesem działa już na rynku niemieckim i austriackim, a od października 2022 r. dostępny będzie również w Polsce.

Nowy program proPoints skierowany jest do niezależnych warsztatów samochodowych, zaopatrujących się w produkty marek partnerskich programu: HELLA, HELLA Pagid, NGK, NTK, SACHS, LEMFÖRDER, TRW, ZF i VARTA. Zarejestrowani uczestnicy będą mieć możliwość zbierania punktów za zakup produktów z oferty partnerów u dystrybutorów biorących udział w programie.

Zbieranie punktów w programie proPoints będzie opierać się na bardzo prostych zasadach. Pierwszy krok to rejestracja warsztatu na stronie internetowej www.propoints.pl. W trakcie rejestracji uczestnik wybiera do 5 autoryzowanych dystrybutorów, u których zaopatruje się w produkty marek partnerskich programu. Punkty za zakupy dokonane u wskazanych dystrybutorów będą przeliczane i aktualizowane automatycznie. Proporcjonalnie do wartości zakupów, będzie to 25 punktów za każde 500 złotych obrotu netto. Warto również zaznaczyć, że w ramach rozwoju programu proPoints partnerzy planują liczne promocje oraz stałe rozszerzanie oferty nagród o nowe, ciekawe pozycje.

Korzyści z programu proPoints

Uczestnicy programu za pośrednictwem portalu internetowego mogą w prosty sposób wymienić zebrane punkty na atrakcyjne nagrody. Szeroka gama produktów przygotowanych specjalnie dla warsztatów umożliwi każdemu z zarejestrowanych wybór nagród z szerokiej puli, w tym m.in.: sprzętu AGD, wyposażenia warsztatowego, sprzętu biurowego, elektroniki, zabawek, elementów dekoracyjnych i wyposażenia wnętrz, nagród specjalnych od partnerów oraz materiałów reklamowych, a także bogatego wyboru rozmaitych voucherów. Stan i termin ważności zebranych punktów będzie można sprawdzić w dowolnym momencie, w dowolnej chwili będzie też można wybrać nagrody.

Wsparcie dla niezależnych warsztatów

„Cieszymy się, że dzięki współpracy możemy zaoferować partnerom warsztatowym jeszcze atrakcyjniejszy program lojalnościowy. W ramach rozwoju programu, w przyszłości chcielibyśmy przedstawić także szeroki wybór wsparcia bezpośredniego dla warsztatów w formie szkoleń, profesjonalnej odzieży roboczej i akcesoriów niezbędnych w codziennej pracy mechanika” – dodają partnerzy HELLA, NGK SPARK PLUG, ZF i VARTA. „Priorytetem naszej współpracy w ramach programu proPoints jest również docenienie naszych Klientów, ich zaangażowania oraz zaufania, jakim darzą produkty naszych marek.”

Celem programu proPoints, jak zapewniają jego partnerzy, jest maksymalizacja korzyści dla warsztatów poprzez zapewnienie im najlepszego wyposażenia i motywacji do rozwoju – z silnymi markami, wysokiej jakości produktami od producentów OE oraz najwyższej klasy usługami dla warsztatów. Tak kompleksowa oferta pozwoli warsztatom spełnić ich zapotrzebowanie na części wykorzystywane w codziennej pracy, przyczyniając się jednocześnie do optymalizacji czasu, dzięki korzystaniu z jednego programu obejmującego ofertę produktów aż dziewięciu marek.

HELLA, NGK SPARK PLUG, ZF i VARTA zachęcają jednocześnie do odwiedzenia strony internetowej programu proPoints w celu zapoznania się z jego szczegółami oraz dołączenia do grona uczestników.

 

 

Zostaw Komentarz