proPoints – program pełen korzyści dla warsztatów

Tekst sponsorowany 12 paź 2022

Program lojalnościowy proPoints został stworzony przez czterech partnerów, a mianowicie firmy HELLA, NGK SPARK PLUG, ZF i VARTA. Pozwala zbierać punkty za zakupy produktów aż 9 marek. Dzięki temu punkty można szybko gromadzić, co odbywa się w sposób maksymalnie uproszczony i zautomatyzowany, po czym w dowolnym momencie wymieniać na nagrody, których lista obejmuje kilkadziesiąt pozycji.

Działający już sukcesami na rynku niemieckim i austriackim program lojalnościowy proPoints od niedawna funkcjonuje również w Polsce. Stworzony został z myślą o niezależnych warsztatach samochodowych, zaopatrujących się w produkty marek partnerskich programu, czyli HELLA, HELLA Pagid, NGK, NTK, SACHS, LEMFÖRDER, TRW, ZF i VARTA. Serwisy, które wyrażą wolę przystąpienia do programu, zyskują możliwość zbierania punktów za zakup produktów z oferty partnerów, rozprowadzane przez dystrybutorów biorących udział w programie.

Proste zasady

Zbieranie punktów w programie proPoints opiera się na bardzo prostych zasadach. Pierwszy krok to rejestracja warsztatu na stronie internetowej www.propoints.pl. W trakcie rejestracji uczestnik wybiera do 5 autoryzowanych dystrybutorów, u których zaopatruje się w produkty marek partnerskich programu. Punkty za zakupy dokonane u wskazanych dystrybutorów są przeliczane i aktualizowane automatycznie. Proporcjonalnie do wartości zakupów, będzie to 25 punktów za każde 500 złotych obrotu netto.

Wybierz sobie nagrodę

Na tej samej stronie internetowej www.propoints.pl uczestnik programu może w każdej chwili sprawdzić ile punktów zgromadził. W każdej chwili może też za pośrednictwem tejże strony wymienić w prosty sposób wszystkie zebrane punkty lub ich część na atrakcyjne nagrody. Ich lista jest bardzo obszerna, bo znajduje się na niej m.in. sprzęt AGD, wyposażenie warsztatowe, sprzęt biurowy, elektronika, zabawki, elementy dekoracyjne i wyposażenia wnętrz, nagrody specjalne i materiały reklamowe od partnerów, a także bogaty wybór rozmaitych voucherów. Każdy znajdzie więc na niej coś interesującego. Do tego w ramach rozwoju programu proPoints partnerzy planują liczne promocje oraz stałe rozszerzanie oferty nagród o nowe, ciekawe pozycje.

Maksymalizacja korzyści

W przyszłości partnerzy HELLA, NGK SPARK PLUG, ZF i VARTA zamierzają zaproponować uczestnikom programu także szeroki wybór wsparcia bezpośredniego dla warsztatów w formie szkoleń, profesjonalnej odzieży roboczej i akcesoriów niezbędnych w codziennej pracy mechanika. Głównym celem przy tworzeniu programu proPoints była bowiem maksymalizacja korzyści dla warsztatów poprzez zapewnienie im najlepszego wyposażenia i motywacji do rozwoju – z silnymi markami, wysokiej jakości produktami od producentów OE oraz najwyższej klasy usługami. Dodać jeszcze można, że tylko tak kompleksowa oferta, jak ta zapewniana przez partnerów programu proPoints, a więc firmy HELLA, NGK SPARK PLUG, ZF i VARTA, pozwala warsztatom zrealizować ich zapotrzebowanie na wysokiej jakości części wykorzystywane w codziennej pracy, przyczyniając się jednocześnie do optymalizacji czasu, dzięki korzystaniu z jednego programu obejmującego ofertę produktów aż dziewięciu marek.

W celu zapoznania się ze szczegółami programu proPoints oraz dołączenia do grona jego uczestników, HELLA, NGK SPARK PLUG, ZF i VARTA zapraszają do odwiedzenia strony www.propoints.pl. Zajmie to kilka chwil, korzyści będzie można czerpać przez długie lata.

 

Zostaw Komentarz