PROXIMA – nowa linia kluczy pneumatycznych

20 lut 2015

Do magazynu firmy TIP-TOPOL trafiła właśnie nowa linia kluczy pneumatycznych PROXIMA i tym samym rozpoczęła się ich sprzedaż. Do dyspozycji klientów oddane zostały trzy modele klucze udarowych ½”, ¾” i 1”.

W komunikacie firmy TIP-TOPOL informującym o tym, można przeczytać, że „narzędzia pneumatyczne PROXIMA będą dobrym uzupełnieniem wyposażenia profesjonalnego warsztatu wulkanizacyjnego i mechanicznego. Zakres maksymalnych momentów obrotowych, jakie osiągają klucze PROXIMA, umożliwia stosowanie ich w serwisach obsługujących samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Jakość wykonania zapewnia, przy odpowiednio przygotowanym powietrzu zasilającym i stosowaniu osprzętu do kluczy udarowych, długą i bezawaryjną eksploatację. Klucze objęte są roczną gwarancją oraz pełnym serwisem pogwarancyjnym.” Firma zachwala, iż „PROXIMA to idealne rozwiązanie o dobrej jakości i przystępnej cenie”.

Dodajmy jeszcze, że PROXIMA to druga marka własna przedsiębiorstwa TIP-TOPOL. Do firmy należy również marka INVENTO, pod którą sprzedawana jest szeroka gama urządzeń warsztatowych (generatory azotu do pompowania opon, stacje do obsługi klimatyzacji, montażownice do opon, urządzenia do prostowania obręczy, wyważarki).

Zostaw Komentarz