Q Service Castrol razy 400!

30 wrz 2021

Q Service Castrol konsekwentnie rozwija sieć warsztatów na terenie całego kraju. Na mapie Polski pojawił się właśnie 400. punkt w barwach tej organizacji.

– Jest nam niezwykle miło ogłosić, że nasza sieć osiągnęła właśnie kolejny kamień milowy. Na mapie Polski mamy obecnie 400 serwisów zrzeszonych pod logiem Q Service Castrol. Oczywiście każdy  z nich traktujemy indywidualnie i dbamy o jego rozwój, ale cieszymy się z tego, że nasza rodzina systematycznie się powiększa. Nie zwalniamy tempa i ustalamy sobie kolejne, ambitne cele – mówi Wojciech Twaróg, członek zarządu Inter Cars SA.

Oficjalnie sieć Q Service Castrol zainaugurowała swoją działalność w 2019 roku i szybko zdobyła rynek. Obecnie zrzesza 400 serwisów, które każdego dnia dbają o utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta, a także o to, aby kierowcy mogli poruszać się w pełni sprawnymi autami.

– 400 serwisów w sieci to potwierdzenie tego, że nasze działania są dostrzegalne przez kierowców, mechaników, a także producentów części, którzy chętnie dołączają do nas jako nasi partnerzy. To mnóstwo wiedzy, ale również pozytywnej energii, która przekuta w czyny, dostarcza każdej ze stronów wymierne korzyści. Chcemy, żeby serwisy rozwijały się i będziemy robić wszystko, aby im to ułatwiać – dodaje Marta Ciesielska, menadżer odpowiedzialna za rozwój sieci Q Service Castrol.

Wysoka rozpoznawalność sieci to zasługa m.in. szeroko zakrojonych kampanii marketingowych, które skierowane są do kierowców. Tworząc je menadżerowie odpowiedzialni za rozwój Q Service Castrol zdecydowali się nawiązać do nomenklatury sportowej i zaprosili znanych siatkarzy: Piotra Gruszkę, Zbigniewa Bartmana oraz Katarzynę Skowrońską. Dodatkowo sieć promuje Bartosz Ostałowski- ambasador Inter Cars, jedyny na świecie kierowca driftingowy, prowadzący samochód stopą.

 

Zostaw Komentarz