Q Service Castrol rozgrywa zimowy set

11 lut 2020

Sieć Q Service Castrol prezentuje kolejną odsłonę swego cyklu „Asy Serwisowe”. Ten etap kampanii nazwano „Zimowy Set” i ma on zachęcić kierowców do sprawdzenia elementów pojazdu najbardziej wpływających na bezpieczeństwo właśnie o tej porze roku.

 

„Zimowy set” to druga odsłona kampanii „Asy Serwisowe”. Tym razem Piotr Gruszka i Zbigniew Bartman, ambasadorzy sieci Q Service Castrol, namawiają do sprawdzenia swojego auta przed wyruszeniem w podróż w okresie zimowym. Materiały informacyjno-reklamowe dotyczące tej akcji dystrybuowane będą zarówno w formie plakatów i bannerów, jak również za pomocą narzędzi online, ze szczególnym naciskiem na media społecznościowe. Pozwolić to ma na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, ściśle zainteresowanych usługami sieci Q Service Castrol. Warto w tym miejscu dodać, że dzięki wykorzystaniu zaawansowanych algorytmów, reklamy wyświetlane będą użytkownikom znajdującym się w określonej odległości od najbliższego serwisu Q Service Castrol.

Kampania „Asy Serwisowe” podzielona została na kilka etapów. Pierwszym wydarzeniem, inicjującym jej premierę, był klip o nazwie „Mistrzowskie Otwarcie”. Łącznie zaplanowanych jest 5 filmów, które wyświetlane będą do marca 2020 roku.

Zostaw Komentarz