Q Service Castrol w miejsce Norauto

20 maj 2021

Kolejne serwisy samochodowe poszerzyły sieć Q Service Castrol. Tym razem do programu dołączyły warsztaty z Warszawy, Poznania, Zabrza i Marek, które zastąpią w tych miejscach obiekty sieci Norauto.

Norauto, właściciel sieci sklepów i serwisów samochodowych wycofuje się z działalności w Polsce. Firma zajmowała się m.in. sprzedażą opon, samochodowych części zamiennych i akcesoriów oraz świadczeniem napraw i obsługi pojazdów.

Po zmianach właścicielskich serwisy i sklepy Norauto zostały przejęte przez inny podmiot i niekiedy zmieniły charakter prowadzonego biznesu. W konsekwencji wiele serwisów samochodowych zostało przeznaczonych do likwidacji.

Szczęśliwie dla polskich kierowców, część z przeznaczonych do likwidacji punktów przekształca się w niezależne serwisy samochodowe. Co więcej, chcąc zagwarantować swoim klientom najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, szukają one zaufanych partnerów biznesowych, czyli Q Service Castrol – mówi Marta Ciesielska, kierownik działu sieci serwisowych Inter Cars.

Nowym serwisem, który dołączył ostatnio do Q Service Castrol, czyli sieci niezależnych warsztatów samochodowych, jest np. warszawski Car-city.

Podpisaliśmy także umowy z trzema kolejnymi serwisami samochodowymi, które są zlokalizowane na terenie Poznania, Zabrza i Marek. Za ich prowadzenie odpowiedzialni są doświadczeni specjaliści, dla których nowo powstałe serwisy to nie tylko miejsce pracy, ale także realizacja pasji. W nowych serwisach dostępne są już towary oferowane przez Inter Cars, a na budynkach pojawiły się pierwsze znaki sieciowe. Realizowane są plany przygotowania pełnej wizualizacji tych obiektów – podkreśla Marta Ciesielska.

 Jak podkreślają przedstawiciele Q Service Castrol, warsztaty, które decydują się dołączyć do tej struktury, traktowane są na zasadach partnerskich, a liczne działania marketingowe, programy lojalnościowe, czy też dostęp do szerokiej bazy szkoleń, sprawiają, że rozwój warsztatu po przyłączeniu do sieci jest bardzo dynamiczny. Dodatkowo do korzyści z przynależności do sieci można zaliczyć programy inwestycyjne pomagające w rozwoju i wyposażeniu serwisu, programy finansowania, czy też pierwszeństwo w otrzymywaniu informacji o nowościach, promocjach, szkoleniach, ofertach i poradach.

 

 

 

Zostaw Komentarz