Rabat na paliwo za olej Shell Helix

12 kwi 2023

Trwa promocja na oleje silnikowe Shell Helix. Jej celem jest przyciągnięcie do warsztatów i punktów sprzedaży kierowców, którzy w zamian za zakup oleju Shell Helix zyskają rabat aż na trzy tankowania paliwa Shell.

 

Dla użytkownika samochodu zasady promocji są proste. Za zakup lub wymianę 4 litrów oleju silnikowego Shell Helix właściciel auta otrzymuje kupon z kodem QR. Upoważnia on do rabatu na paliwa Shell V-Power 95/Diesel/Racing (30 groszy na litrze) lub Shell FuelSave/FuelSave Diesel (15 groszy na litrze). Co ważne, ten sam kod obowiązuje aż na trzy tankowania po maksymalnie 80 litrów każde.

– Shell Helix to jeden z najbardziej rozpoznawalnych olejów silnikowych na polskim rynku. Do zysków płynących z jego stosowania należy między innymi redukcja zużycia paliwa. Przy obecnych cenach to ważne dla każdego użytkownika samochodu. Teraz umożliwiamy kierowcom uzyskanie rabatu na najwyższej jakości paliwa Shell naliczanego podczas tankowania. To wymierna korzyść, także dla warsztatów samochodowych i punktów sprzedaży oferujących oleje Shell Helix, które będą mogły zaproponować swoim klientom dodatkowy bonus – mówi Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży w Dziale Olejowym Shell Polska.

Co ważne, uczestnicząc w najnowszej akcji Shell, na zyski może liczyć również warsztat bądź punkt sprzedaży.

– Zwiększenie sprzedaży produktów kategorii premium, do jakich należą oleje silnikowe Shell Helix, przekłada się na większe dochody. Większe zapotrzebowanie na oleje pozwala też zdobyć więcej punktów w programie lojalnościowym Klub Partnerów Shell i otworzyć drogę do atrakcyjnych nagród dostępnych dla jego uczestników. Dołączenie do promocji umożliwia również budowanie lub wzmacnianie wizerunku nowoczesnego warsztatu oferującego innowacyjne produkty wysokiej jakości i dodatkowe korzyści, co przyczyni się do zwiększenia lojalności klientów – podkreśla Łukasz Radzymiński.

Promocja obejmuje zarówno oleje Shell Helix sprzedawane w opakowaniach detalicznych, jak i beczkach. Nie dotyczy natomiast olejów silnikowych z gamy Shell Helix Professional. Premiowana sprzedaż u dystrybutorów oraz w warsztatach i punktach sprzedaży trwać będzie do 30 czerwca 2023 roku, zaś ważność kodów rabatowych minie 31 sierpnia 2023 roku.

Rabat nie będzie obowiązywać przy płatnościach kartą flotową. Promocja nie łączy się z promocją dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz innymi promocjami paliwowymi dostępnymi na stacjach. W przypadku paliwa Shell V-Power 95 zniżka nie będzie naliczana we wtorki, a za tankowanie Shell V-Power Diesel w czwartki.

 

 

 

Zostaw Komentarz