RALLYEXPERTS 2.0, czyli akcja promocyjna firmy Schaeffler

19 sp. 2021

Od początku ubiegłego tygodnia trwa kolejna edycja organizowanej przez firmę Schaeffler akcji promocyjnej RALLYEXPERTS 2.0. Na jej uczestników co tydzień czeka 200 nagród rzeczowych, zaś 60 najlepszych zawodników na koniec akcji może liczyć na nagrody specjalne.

Na najnowszą akcję promocyjną RALLYEXPERTS 2.0 prowadzoną przez firmę Schaeffler składa się 8 tygodniowych etapów – Odcinków Specjalnych – na końcu każdego do wygrania jest 200 nagród w postaci firmowych softshelli, kamizelek, lamp halogenowych do oświetlenia kanału warsztatowego, zestawów podkładów na nadkola, ekspresów do kawy itp. Otrzymają je ci uczestnicy akcji, którzy w danym tygodniu na stronie www.repxpert.pl zarejestrują największą liczbę punktów z kuponów bonusowych REPXPERT za zakupy dowolnych produktów LuK, INA, FAG u jednego z autoryzowanych Dystrybutorów lub Partnerów Schaeffler Polska Sp. z o.o.

Oprócz tego na 60 uczestników, którzy najwięcej razy znajdą się w czołówce cotygodniowych etapów (Odcinów Specjalnych) czekają nagrody główne – udział w sportowo-rajdowy spotkaniu  na torze Tomka Kuchara Driveland, a jeśli sytuacja pandemiczna na to nie pozwoli –  markowa automatyczna ultradźwiękowa myjnia narzędziowa.

 

 

 

 

Zostaw Komentarz