RALLYEXPERTS po raz czwarty

26 wrz 2023

Od poniedziałku 25 września trwa kolejna edycja Akcji Specjalnej RALLYEXPERTS dla użytkowników portalu www.repxpert.pl. Przewidziano w niej 600 nagród tygodniowych i 20 nagród głównych.

Kierowany do warsztatów samochodowych portal REPXPERT wystartował z kolejną edycją Akcji Specjalnej „RALLYEXPERTS”. W jej ramach co tydzień aż 100 uczestników, którzy w danym tygodniu zarejestrują największą liczbę punktów za zakupy produktów LuK, INA, FAG otrzyma wyjątkowe nagrody, takie jak słuchawki, smartband oraz aparat Polaroid. Łącznie do wygrania jest 600 nagród, gdyż akcja przewidziana została na 6 tygodni. Oprócz tego na jej zwycięzców czeka nagroda główna w postaci 20 dwuosobowych zaproszeń na rajdowy event z rywalizacją i gościem specjalnym Grzegorzem Dudą.

Aby otrzymać jedną ze 100 nagród danego tygodnia, punkty z produktów wszystkich marek grupy Schaeffler (LuK, INA oraz FAG) najlepiej rejestrować korzystając z aplikacji REPXPERT (do pobrania w App Store oraz Google Play). Polega to na zeskanowaniu kodu QR znajdującego się na opakowaniu i dodaniu uzyskanych w ten sposób punktów do konta użytkownika portalu REPXPERT. Punkty rejestrowane tą metodą będą bowiem liczone podwójnie w cotygodniowym rankingu.

Łącznie podczas trwania akcji można otrzymać aż 6 różnych nagród, gdyż każdy etap tygodniowy to odrębny ranking.

To już czwarta edycja dobrze znanej Akcji „RALLYEXPERTS”. Akcja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku szczególnie promuje zbieranie punktów bonusowych REPXPERT poprzez skanowanie QR kodów znajdujących się na opakowaniach produktów LuK, INA, FAG – punkty za rejestrację produktów za pomocą kodów QR liczone będą podwójnie w rankingu! – mówi Joanna Ciszewska, Marketing Manager w Schaeffler Polska.  –Przygotowaliśmy również bardzo użyteczne i atrakcyjne nagrody, które na pewno przypadną do gustu każdemu!

– Punkty bonusowe REPXPERT można zarejestrować szybko i w bardzo prosty sposób dzięki aplikacji REPXPERT. Wystarczy zeskanować kod QR znajdujący się na opakowaniu produktów LuK, INA, FAG a punkty zostaną dodane do konta użytkownika REPXPERT – mówi Konrad Habit, odpowiadający za portal REPXPERT. – Koniec z przepisywaniem kodów z tradycyjnych, papierowych kuponów. Schaeffler OneCode to nie tylko łatwiejsze wprowadzanie punktów, ale także wiele innych funkcjonalności – skanując kod QR otrzymujesz wszystkie potrzebne informacje techniczne o produkcie.

Szczegółowe zasady dotyczące Akcji „RALLYEXPERTS” dostępne są w regulaminie na stronie www.rallyexperts.pl, portalu www.repxpert.pl oraz na facebookowym profilu Schaeffler REPXPERT Polska

Zostaw Komentarz