Raty przez aplikację ProfiAuto

09 lis 2020

Aplikacja ProfiAuto została wzbogacona o kolejną funkcję. Za pośrednictwem jej webowej wersji, można teraz płacić ratalnie za naprawy w wybranych warsztatach należących do sieci ProfiAuto Serwis.

Webowa wersja aplikacji ProfiAuto została uruchomiona z myślą o kierowcach, którzy chcą skorzystać z atutów zdalnej usługi za pośrednictwem swoich komputerów. Rozwijając ją, dodano funkcjonalność będącą nowością na rynku niezależnym – płatność ratalną. Zmianom towarzyszyło także odświeżenie designu mobilnej wersji aplikacji – uproszczono ją, unowocześniono i dodano kolejne elementy przyjazne dla użytkowników.

– Jako największa sieć warsztatów niezależnych w Polsce przykładamy dużą wagę do nowoczesnej obsługi klienta. Aplikacja ProfiAuto, z modułem ProfiAuto Pay, umożliwiająca umówienie się na naprawę, śledzenie przebiegu usługi serwisowej i płatność za nią zdalnie, to projekt przełomowy. Teraz uzupełniamy go o opcję dostępną dotychczas głównie w Autoryzowanych Stacjach Obsługi. Chodzi o płatność ratalną, o którą pytało nas wielu kierowców. Profesjonalizacja standardu obsługi klienta w warsztatach niezależnych to zauważalny trend, na który mocno stawiamy od początku działania sieci – mówi Mariusz Maksym, koordynator sieci warsztatowej ProfiAuto Serwis.

W opcji ratalnej klient może rozłożyć płatność za usługę serwisową na okres od 3 do 48 miesięcy. Minimalna wartość takiej płatności to 50 złotych, maksymalna 10 000 złotych. Koszt kredytu poniesiony przez klienta wynosi 1% do raty. Opcja dostępna jest webowo, poprzez przeglądarkę. Miesięczne zobowiązanie można obliczyć za pomocą kalkulatora kredytowego na stronie: https://profiauto.pl/aplikacja/naprawa-na-raty

Zostaw Komentarz