Regenerowane przekładnie kierownicze BORG Automotive

18 mar 2022

Jakość w przypadku układu kierowniczego z oczywistych względów jest cechą kluczową. Zapewnieniem najwyższej jakości przekładni kierowniczych dostarczanych na rynek części kieruje się w swojej działalności duński regenerator BORG Automotive, właściciel m.in. marki Elstock. Firma wkłada wiele wysiłku, czasu i zasobów, by jej produkty dorównywały standardem częściom OE.

 

Proces regeneracji przekładni kierowniczych Elstock opracowany został na podstawie wieloletnich doświadczeń. Wszystkie rdzenie przekładni, które firma regeneruje, są demontowane, czyszczone, sprawdzane i sortowane, a części, które tego wymagają – wymieniane. Każda jednostka jest też indywidualnie testowana i poddawana rygorystycznej kontroli przed malowaniem i pakowaniem.

Podczas kontroli przekładnie i ich elementy są sprawdzane wizualnie, a drążki kierownicze podlegają ścisłej wewnętrznej ocenie zgodności ze standardami OE. Po zmontowaniu jednostki są poddawane testom, aby upewnić się, że ich wydajność funkcjonalna jest na poziomie OE.

Elementy układów kierowniczych – przekładnie i pompy hydrauliczne regenerowane są w oddziale BORG Automotive w Wielkiej Brytanii gdyż tamtejszy zakład dysponuje odpowiednim know-how i doświadczeniem. Do życia przywracane są wyłącznie rdzenie OE, a czynione jest to według jednolitego standardu, niezależnie od segmentu pojazdu, z którego pochodzi rdzeń.

Części układów kierowniczych BORG Automotive osiągnęły w ostatnich latach wysoki wzrost sprzedaży i cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Wzrost ten napędzany jest głównie przez przekładnie kierownicze wspomagane hydraulicznie, których wielkość sprzedaży wzrosła 5-krotnie w ciągu ostatnich pięciu lat.

Osiągnęliśmy poziom jakości, z którego nasi klienci są bardzo zadowoleni. Widzimy na przykład, że liczba otrzymywanych przez nas reklamacji jest prawie cztery razy mniejsza niż jeszcze dwa lata temu. Tak wysoki poziom jakości jest niezbędny, aby zadowolić naszych klientów OEM – mówi Edin Elezovic, product manager w BORG Automotive.

Przekładnie kierownicze Borg Automotive dostępne są m.in. w sieci sprzedaży Inter Cars. Obecnie w ofercie znajduje się ok. 80 referencji przekładni wspomaganych hydraulicznie. Dokonując zakupu klient ma możliwość zwrotu starej części, tzw. rdzenia i obniżenia końcowej ceny. Wszystkie przekładnie kierownicze objęte są 24-miesięczną gwarancją bez limitu przejechanych kilometrów.

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz