Regenerowane zaciski Ferodo

07 lip 2020

Inter Cars wprowadza do swojej oferty regenerowane zaciski hamulcowe marki Ferodo do samochodów osobowych oraz dostawczych. To oferta dla klientów, którzy poszukują produktów wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

Docelowo w ofercie Inter Cars ma się pojawić aż 1800 referencji regenerowanych zacisków hamulcowych marki Ferodo – 980 na przednią oś oraz 820 na tylną. Jednocześnie w asortymencie tego dystrybutora znajdują się również tarcze i klocki hamulcowe marki Ferodo. Oznacza to, że Inter Cars jest jedynym dystrybutorem w Polsce, który oferuje cały asortyment tego producenta.

Zregenerowane fabrycznie zaciski marki Ferodo dostępne są dla klientów już od 119 zł – jest to cena hurtowa, naliczana po zwrocie rdzenia. Rozwiązanie to pozwala oszczędzić czas, ponieważ fabrycznie regenerowane zaciski są kompletne i gotowe do montażu. Dodatkowo każdy produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

W cenie zdecydowanej większość zacisków Ferodo uwzględniana jest kaucja za wymontowaną część. Zwrócone w ramach kaucji rdzenie są wykorzystywane ponownie, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Eksperci Inter Cars zalecają, aby napraw układu hamulcowego dokonywać zgodnie z zaleceniami producenta. Rekomendują równoczesną wymianę części zarówno po prawej, jak i po lewej stronie pojazdu. Wymiana klocków, tarcz i zacisków hamulcowych „parami” gwarantuje identyczną skuteczność hamulców po obu stronach.

Zostaw Komentarz