Rękawiczki w kremie

19 cze 2016

Nie każdy mechanik lubi pracować w rękawiczkach. Dlatego firma Liqui Moly proponuje specjalny krem, który skutecznie chroni ręce i pozwala je łatwo umyć po brudnej robocie.

LM 2Ręce to najważniejsze narzędzie pracy mechanika. Nie da się ich wymienić na nowe, dlatego też należy je chronić. Jedni wybierają rękawiczki, inni z kolei wolą pracować bez nich ponieważ, w ten sposób łatwiej przeprowadzić precyzyjne manipulacje. Niestety wiele czynności serwisowych, takich jak wymiana lub czyszczenie zaworu EGR czy też wymiana klocków hamulcowych wymaga ubrudzenia rąk. Brud trudno później zmyć, a szorowanie dłoni nie jest zdrowe dla skóry.

LM 4Liqui Moly zarówno dla zwolenników rękawiczek jak i dla ich przeciwników opracowało specjalny produkt. Jest nim Niewidzialna rękawiczka (art. nr 3334). To rodzaj kremu zabezpieczającego dłonie przed wnikaniem brudu w pory skóry. Produkt nie pozostawia tłustego filmu na rękach, więc pozwala na pewny chwyt narzędzi oraz wymienianych części. Niewidzialną rękawiczkę należy nałożyć w niewielkiej ilości na dłonie i pozostawić do wyschnięcia, po czym można zabierać się do pracy.

Kolejnym atutem kremu jest to, że pozwala ona na zdecydowanie łatwiejsze i skuteczniejsze mycie dłoni. Produkt ma neutralny odczyn pH i nie podrażnia skóry.
Zostaw Komentarz