Rozruszniki i alternatory DENSO
– 17 nowych numerów części

31 paź 2023

DENSO rozszerzyło ofertę rozruszników i alternatorów dostępnych na niezależnym rynku części zamiennych o 17 nowych numerów katalogowych.

Najnowsze rozszerzenie oferty DENSO obejmuje 3 alternatory i 14 rozruszników, które są powiązane z 242 numerami części OE i mają 2219 zastosowań w niemal 63 milionach samochodów osobowych, zwłaszcza marek europejskich. Nowe części mogą zostać użyte  m.in. w pojazdach marek Alfa Romeo, Audi, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda i VW.

Program rozruszników DENSO obejmuje urządzenia z przesuwnym zębnikiem (typ GA), z reduktorem (typy R i RA), planetarne (typy P, PA, PS i PSW) oraz do układów start-stop (typy AE, TS i PE). Z kolei w gamie alternatorów znajdziemy dwa nowoczesne ich rodzaje: alternatory z niewielkim wentylatorem wewnętrznym oraz alternatory typu SC.

Kompaktowa budowa, jakość OE oraz duża wydajność to cechy wszystkich rozruszników i alternatorów DENSO. Dzięki temu urządzenia te są dobrą alternatywą dla części regenerowanych i zamienników innych marek. Tym bardziej, że dostarczane są jako kompletne jednostki gotowe do montażu, bez potrzeby stosowania dodatkowych przewodów uziemiających, zaciskowych czy złączek.

Zostaw Komentarz