Rozwiązania MILWAUKEE®
dostępne w Inter Cars

15 kwi 2023

Do oferty Inter Cars trafiły akumulatorowe elektronarzędzia, oświetlenie, narzędzia ręczne, wózki narzędziowe, modułowe systemy do przechowywania i transportowania, a także środki ochrony indywidualnej amerykańskiej marki MILWAUKEE®.

Trwałe, wydajne i przyjazne środowisku rozwiązania MILWAUKEE® sprawdzają się w trudnych warunkach, na które są narażone w warsztatach. Klienci Inter Cars, mogą korzystać z nich w codziennej pracy związanej m.in. z serwisowaniem aut czy sezonową wymianą opon, zwłaszcza jeśli poszukują możliwości zwiększenia wydajności pracy.

Zdecydowaliśmy się wprowadzić produkty MILWAUKEE® do naszej oferty ze względu na ich jakość, trwałość, ale także szeroki asortyment. Każdego dnia widzimy z jakimi wyzwaniami mierzą się mechanicy. Doskonale czujemy, jak ważna jest dla nich efektywność, na którą istotny wpływ mają kupowane przez nich narzędzia, akcesoria oraz środki ochrony indywidualnej – mówi Mariusz Syty, starszy specjalista ds. produktu w Inter Cars.

Dajemy naszym klientom dostęp do rozwiązań z uniwersalnym systemem akumulatorowym. Klucze udarowe, wiertarki, szlifierki kątowe czy pilniki taśmowe – wszystkie te narzędzia mogą pracować wymiennie na tym samym akumulatorze. To szansa na stworzenie bezpieczniejszego środowiska pracy, bo pozbawionego plączących się pod nogami przewodów i kabli. Jeśli do tego dodamy stale rozwijaną ofertę artykułów BHP, oświetlenia warsztatowego, narzędzi ręcznych, a także systemy przechowywania PACKOUT, wózki narzędziowe, akcesoria, w tym nasadki udarowe, to widzimy, że oferta Inter Cars znacząco też wzbogaca się o nowe, wartościowe rozwiązania dla mechaników – dodaje Mariusz Syty.

Dodatkowym bonusem za zakup produktów MILWAUKEE® w Inter Cars jest możliwość skorzystania z rozszerzonej, trzyletniej gwarancji.

Zostaw Komentarz