Rusza rejestracja na Kongres SDCM

26 paź 2021

Zaczęła się rejestracja osób chcących wziąć udział w XVI Kongresie Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego organizowanym przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM). Wydarzenie to odbędzie się w dniach 8-9 grudnia w Warszawie w Hotelu Sound Garden.

Aby stać się uczestnikiem XVI Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, najpierw należy zgłosić chęć udziału w tym wydarzeniu wypełniając formularz dostępny na stronie https://kongres.sdcm.pl/.

Organizatorzy liczą, że w tym roku Kongres odbędzie się bez zakłóceń i ograniczeń, w swej tradycyjnej stacjonarnej formule, jednak wszystko będzie zależało od aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju. Przygotowani są jednak na różne scenariusze, więc tegoroczny Kongres transmitowany będzie także na żywo w Internecie. Osoby, które wypełnią formularz na stronie https://kongres.sdcm.pl/ otrzymają link do transmisji oraz przypomnienie o nadchodzącym wydarzeniu.

Na stronie internetowej dostępny jest już także program Kongresu. Dwa grudniowe dni będą obfitowały w wiele sesji i prezentacji, które powinny zainteresować każdą osobę, która zawodowo związana jest z branżą motoryzacyjną.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej XVI Kongresu, zapoznania się z programem wydarzenia oraz przede wszystkim do rejestracji. Ważnych tematów do omówienia jest wiele, więc warto już teraz zarezerwować sobie czas 8 i 9 grudnia – mówi Tomasz Bęben, dyrektor zarządzający SDCM.

 

 

Zostaw Komentarz