Schaeffler zaprasza do Wielkiej Gry

11 wrz 2020

Firma Schaeffler przygotowała akcję promocyjną pod nazwą „Wielka Gra”. Ma ona postać konkursu edukacyjno–wiedzowego przeznaczonego – po raz pierwszy – nie tylko dla użytkowników portalu REPXPERT. Na uczestników czeka 3000 nagród o łącznej wartości ponad 100 tysięcy złotych.

Liczy się refleks! Pokaż na co Cię stać, podejmij wyzwanie, odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj jedną z 3 000 nagród” – tak firma Schaeffler zachęca wszystkich, którzy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej prowadzą warsztat samochodowy lub świadczą inne usługi związane z naprawą lub konserwacją pojazdów, do udziału w swej nowej akcji promocyjnej „Wielka gra”. Aby zdobyć w niej nagrodę wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe, wybrać ulubioną nagrodę z dostępnych na ekranie, wypełnić prawidłowo formularz zgłoszeniowy z danymi i kliknąć „Wyślij”. Potem już tylko krok dzieli uczestnika od wygranej – należy kliknąć w link potwierdzający udział w akcji, który przyjdzie na skrzynkę mailową, i oczekiwać na nagrodę.

Startujemy z trzecią akcją promocyjną w tym roku skierowaną do naszych klientów – mechaników samochodowych – mówi Joanna Ciszewska, Marketing Manager w Schaeffler Polska. – Uczestnicy akcji mają szanse w łatwy sposób zdobyć nagrodę, która przyda im się w serwisie samochodowym i nie tylko. Zasady są bardzo proste – zagraj, a się przekonasz!

Akcja realizowana jest na stronie www.wielka-gra.pl do końca roku lub do wyczerpania zapasów nagród. Jej szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie na stronie: www.wielka-gra.pl

Zostaw Komentarz