Shell Helix Produktem Optymalnym

20 lut 2015

Logo_PQ2014_goldOleje silnikowe Shell Helix otrzymały certyfikat „Produkt Optymalny” w plebiscycie „Price Quality”, w kategorii Motoryzacja – samochody, części, eksploatacja – oleje silnikowe. To już trzecia, po Laurze Konsumenta i Innowacji Roku, nagroda przyznana w tym roku olejom Shell Helix, wyprodukowanym w opatentowanej technologii Shell PurePlus.

Organizatorzy ogólnopolskiego plebiscytu „Price Quality” wskazują, że celem całego przedięwzięcia jest wyłonienie wyrobów, których jakość idzie w parze z ceną. Certyfikat jest przyznawany wyłącznie produktom wartym swojej ceny, które zyskały uznanie konsumentów w wiarygodnym ogólnopolskim badaniu rynku przeprowadzanym w ramach akcji.
Otrzymany certyfikat Price Quality jest potwierdzeniem, że zakup oleju Shell Helix to mądra decyzja, bo kupujemy produkt warty swojej ceny. Mamy nadzieję, że ten certyfikat ułatwi konsumentom wybór odpowiedniego oleju silnikowego – powiedział Łukasz Radzymiński, dyrektor sprzedaży w Shell Polska.
Należy tu przypomnieć, że oleje silnikowe Shell Helix Ultra Professional, oparte na technologii Shell PurePlus, zostały już wyróżnione godłem „Laur Konsumenta” w kategorii „Odkrycie Roku 2014” w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług. Ponadto technologię Shell PurePlus uhonorowano tytułem „Innowacja Roku 2014.

Zostaw Komentarz