Shell LubeMatch w nowej odsłonie

20 sty 2019

 

Shell udostępnił ulepszoną wersję internetowego narzędzia doboru oleju Shell LubeMatch. Wyszukiwarka zyskała nowe funkcje, stała się prostsza w obsłudze i jest przystosowana do urządzeń mobilnych.

 

Shell stara się podnosić jakość swych produktów i usług, a jednym z efektów tego dążenia jest nowa wersja wyszukiwarki olejów Shell LubeMatch (dostępna na stronie www.shell.pl/lubematch), która powstała w odpowiedzi na oczekiwania klientów.

– Wprowadzenie nowych i udoskonalenie dotychczasowych funkcji Shell LubeMatch jest efektem bliskiej współpracy z naszymi klientami. Użytkownicy zyskali innowacyjne narzędzie, które skraca do minimum czas poświęcony na dobór odpowiedniego oleju do danej maszyny, samochodu czy motocykla oraz pomaga podejmować decyzje związane z zakupem środków smarnych – mówi Łukasz Radzymiński, dyrektor sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.

Nowa wersja Shell LubeMatch zapewnia klientom dostęp do szybszej i prostszej w obsłudze wyszukiwarki pojazdów, przejrzystych opisów produktów, w tym porównania zalecanych olejów, oraz funkcji „gdzie kupić?”. Co więcej, narzędzie zostało wzbogacone o funkcję zapisywania rekomendacji – użytkownicy mogą teraz dodawać pojazdy oraz rekomendowane produkty smarne do ulubionych. Dzięki temu zyskują stały dostęp do tych danych, a w razie potrzeby mogą je wydrukować. Z Shell LubeMatch można korzystać zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

Jak wynika z badania „Drogowa dżungla, czyli Polak za kierownicą” przeprowadzonego na zlecenie Shell, aż 55% kierowców samodzielnie wybiera olej do swojego samochodu. Aby podjąć decyzję związaną z zakupem danego środka smarnego nie trzeba być ekspertem. Wystarczy wejść na stronę www.shell.pl/lubematch, wybrać typ pojazdu, wpisać producenta oraz model samochodu, a narzędzie podpowie, jaki olej jest odpowiedni.

Zostaw Komentarz