Shell przedłuża promocję

01 wrz 2022

Shell przedłuża promocję „Tankuj korzyści”, dzięki której można  tankować paliwa z rabatem 30 groszy na litrze. Oferta, dostępna dla klientów należących do programu lojalnościowego Shell ClubSmart, będzie dostępna przez najbliższe cztery tygodnie, do końca września 2022 roku.

 

 Zasady akcji „Tankuj korzyści” nie zmieniają się. Promocja obejmuje paliwa Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel. Benzynę i olej napędowy w jednorazowej ilości do 50 litrów można kupować z rabatem 30 groszy na litrze. Za każdy litr powyżej tego limitu, kierowca płaci po cenie regularnej, obowiązującej za wybrany rodzaj paliwa, na danej stacji Shell. Co istotne, rabaty są dostępne przy każdym tankowaniu – bez względu na ich częstotliwość czy liczbę.

Ponadto, także do końca września, obowiązuje rabat 10 groszy na litrze przy tankowaniu samochodów napędzanych LPG. Jednorazowo rabat przysługuje na zakup 25 litrów Shell AutoGas. Również w tym przypadku kierowcy mogą tankować kiedy chcą i jak często chcą.

Z oferty promocyjnej Shell mogą korzystać wszyscy kierowcy należący do programu lojalnościowego Shell ClubSmart. Dotyczy to również nowo zarejestrowanych klubowiczów. Aby uzyskać rabat, wystarczy przy płatności za paliwo zeskanować aplikację lub kartę Shell ClubSmart. Niższa cena wyliczy się automatycznie, proporcjonalnie do ilości zakupionego paliwa. Rabat jest naliczany od ceny regularnej danego paliwa, obowiązującej na odwiedzanej przez kierowcę stacji Shell.

– Akcja promocyjna „Tankuj Korzyści” spotkała się z ogromnym zainteresowaniem kierowców. Mamy świadomość, że wraz z początkiem roku szkolnego ruch na drogach, a tym samym zapotrzebowanie na paliwo jeszcze się zwiększą, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Mamy nadzieję, że rabaty na paliwa Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel oraz Shell AutoGas będą ważnym uzupełnieniem bogatej oferty promocyjnej, jaka czeka na stałych klientów na stacjach Shell –  powiedziała Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Mobility Shell Polska.

Zostaw Komentarz