Shell z trzema nagrodami w plebiscycie Fleet Derby 2022

24 cze 2022

Trzy nagrody zdobyła firma Shell plebiscycie Fleet Derby 2022. Wyróżnione zostały dwa jej oleje oraz karta paliwowa.

Fleet Derby 2022 to jedenasta edycja znanego w branży plebiscytu, w którym wybierane są najlepsze produkty i usługi kształtujące rynek flotowy oraz mające realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej, leasingowej i flotowej. W tym roku do konkursu przyjęto aż 163 zgłoszenia w 9 kategoriach i 37 podkategoriach. Oddano w nim 240000 potwierdzonych głosów, a głosowali m.in. fleet managerowie i inne osoby odpowiedzialne za politykę samochodową, zakupową i finansową w firmach.

Firma Shell wyróżniona została za trzy swoje produkty. I tak w nabierającej coraz większego znaczenia podkategorii „Zerowy bilans CO2” wyróżniony został neutralny emisyjnie olej silnikowy Shell Helix Ultra 0W. Olej ten pomaga uniknąć lub zmniejszyć emisję dzięki energooszczędnej produkcji oraz przez wybór bardziej zrównoważonych materiałów opakowaniowych i zwiększoną wydajność operacyjną. Jest także neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla dzięki globalnemu portfelowi kredytów węglowych Shell opartych na ochronie przyrody. Jednocześnie oleje Shell Helix Ultra 0W oferują znakomite parametry i długotrwałą ochronę silnika samochodu.

W innej podkategorii „Paliwa, oleje” nagroda przypadła wysokowydajnemu, paliwooszczędnemu olejowi silnikowemu nowej generacji do samochodów ciężarowych – Shell Rimula R7. Oleje z tej gamy są w pełni syntetyczne i zostały opracowane głównie z myślą o nowoczesnych silnikach wiodących producentów OEM. Ich stosowanie zapewnia niską emisję, obniżenie kosztów eksploatacji i oszczędność paliwa. Oleje Shell Rimula R7 są również neutralne emisyjnie na wszystkich etapach swojego cyklu życia.

Trzecim z nagrodzonych w plebiscycie rozwiązań Shell jest karta flotowa Shell Card EV, która można płacić za ładowanie aut elektrycznych i hybrydowych oraz korzystać z pełnej gamy usług paliwowych i pozapaliwowych. Karta okazała się najlepsza w kategorii „Ładowarki i sieci ładowania – Charge Service Solutions”.

Zostaw Komentarz