Show Car na Krecie

11 lip 2022

Ciężarówka szkoleniowa Inter Cars przejechała już setki tysięcy kilometrów, nie tylko po Polsce, ale po całej Europie. Jedną z najciekawszych tras, jaką w ostatnim czasie pokonało mobilne centrum szkoleniowe była wyprawa do Grecji.

 

Show Car rozpoczął swoją grecką podróż od Tempe, gdzie Inter Cars otworzył najnowszy magazyn w Grecji. Kolejnym przystankiem była filia w Koryncie. Po przeprowadzonych tam szkoleniach Show Car pozostawił za sobą kontynent i przeprawił się promem na Kretę. To wyjątkowy moment w historii mobilnego centrum szkoleniowego Inter Cars, ponieważ po raz pierwszy w historii opuściło ono stały ląd. Głównym celem wyprawy było szkolenie przeprowadzone w nowo otwartej filii w Heraklionie, największym mieście i zarazem stolicy Krety.

Największe wrażenie w Heraklionie zrobiły na mnie otwartość i zaangażowanie pracowników filii. To wspaniali ludzie, którym zależy na jak najlepszej obsłudze klientów i stałym rozwoju. Jeżeli pozostałe filie również będą tak działać, to powinniśmy być spokojni o przyszłość naszej firmy. Podczas mojej 13-letniej pracy i licznych podróży nie widziałem jeszcze tak pięknie położonego oddziału Inter Cars. Trzymam za greckich kolegów kciuki – mówi Tadeusz Salwin, kierowca ciężarówki Show Car.

Show Car pojawił się w Grecji w zupełnie nowej odsłonie, z odświeżoną – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – naczepą, a także z nowym ciągnikiem siodłowym, którym został Ford F-MAX. Trasa, którą pokonał na skraj Półwyspu Bałkańskiego liczyła ponad 3 500 km. O kolejnych podróżach szkoleniowej ciężarówki Inter Cars będzie można czytać na oficjalnym profilu firmy na Facebooku.

Zostaw Komentarz