Sieć Premio chce być alternatywą ASO

11 paź 2022

Szeroki zakres usług w konkurencyjnych cenach, wykwalifikowana kadra i 16 lat doświadczenia na rynku serwisowym – tymi argumentami sieć serwisów Premio chce przyciągać do siebie klientów oferując usługi w standardzie autoryzowanych stacji obsługi. Należąca do Goodyear sieć Premio liczy w tej chwili 155 placówek rozlokowanych po całej Polsce, również tam gdzie ASO nie są obecne.

 

W branży oponiarskiej osiągnęliśmy już niemal wszystko. Czas pójść o krok dalej i aspirować do standardu usług, który klientom kojarzy się z autoryzowanymi serwisami. Mamy doskonały zespół, wysokiej klasy systemy informatyczne, a do tego już 155 świetnych lokalizacji. Dzięki temu możemy śmiało myśleć o rozwoju w tym kierunku – mówi Piotr Nowakowski, dyrektor ds. sprzedaży detalicznej Goodyear w regionie Europa Wschodnia. – Na rynku jest wystarczająco dużo miejsc, gdzie w przeciwieństwie do sieci dealerskich możemy dotrzeć. Stąd nasze aspiracje do podniesienia kompetencji w sferze fast-fit do poziomu ASO, szczególnie gdy możemy korzystać ze wsparcia tak potężnej marki jak Goodyear – dodaje.

Jak podkreślają przedstawiciele marki, serwisy Premio świadczą kompleksową obsługę. Poza naprawą i wymianą opon dają możliwość ich przechowania. Oferują też usługi z zakresu tzw. szybkiej mechaniki, w tym m.in. naprawy i konserwacji układu hamulcowego, klimatyzacji, zawieszenia czy też wymiany oleju. Większość placówek Premio pracuje już w oparciu o zintegrowany system informatyczny, który pozwala śledzić historię serwisową każdego obsłużonego przez sieć pojazdu a także umożliwia zaplanowanie odpowiednich czynności konserwacyjno-naprawczych. Doradca serwisowy wprowadza dane auta do komputera z odpowiednim oprogramowaniem warsztatowym, a system automatycznie generuje listę czynności do wykonania podczas konkretnego przeglądu.

Sieć Premio liczy obecnie 155 serwisów, które są zlokalizowane zarówno w dużych, jak i mniejszych miejscowościach. Nad przebiegiem prac czuwa wykwalifikowana kadra. Doradcy serwisowi i mechanicy pracujący w serwisach Premio doskonalą umiejętności z zakresu profesjonalnej obsługi klienta i serwisowania pojazdów na szkoleniach organizowanych cyklicznie w ramach Akademii Rozwoju Goodyear.

 

 

 

 

Zostaw Komentarz