Silniczki regulacji reflektorów
w ofercie SKV

25 sie 2023

Pod marką SKV pojawiła się kolejna grupa produktów, a mianowicie silniczki regulacji reflektorów. Służą one do ustawiania poziomu lamp, muszą więc zapewniać precyzyjną i płynną regulację.

Firma ESEN, do której należy marka SKV, zapewnia, że wprowadzone przez nią do oferty silniczki regulacji reflektorów cechują się solidną konstrukcją i wysoką jakością użytych do ich produkcji materiałów. Tym samym charakteryzują się dużą trwałością i niezawodnością oraz odpornością na warunki atmosferyczne, co przekłada się na długą żywotność produktu potwierdzoną 3-letnią gwarancją. Jednocześnie kompatybilność z lampami używanymi w pojazdach wielu marek sprawia, że stanowią one wszechstronne rozwiązanie dla szerokiej gamy aut.

W pierwszym etapie do oferty wprowadzonych zostało 18 referencji silniczków przeznaczonych m.in. do takich modeli jak Opel Vivaro A, Vectra C, Corsa D, Astra G, Chrysler PT Cruiser, Mazda 3, 6, Nissan Pixo, Primastar, Toyota Avensis, RAV 4, Mercedes Citan a także kilku innych modeli marek Audi, VW, Skoda, Opel, Mercedes i Porsche.

Zostaw Komentarz