Spodnie w promocji oleju

24 mar 2021

Trwa promocja Total Polska skierowana do kierowców i właścicieli pojazdów ciężarowych. Od 1 marca 2021 roku przy zakupie beczki oleju TOTAL RUBIA TIR 8900 10W40 o pojemności 208 litrów można otrzymać spodnie warsztatowe Total Rubia za jedyne 1 zł netto. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Firma Total od uznany od dziesięcioleci producent olejów silnikowych, przeznaczonych zarówno do samochodów osobowych jak i pojazdów użytkowych. TOTAL RUBIA TIR 8900 10W40 to półsyntetyczny olej typu Low SAPS (o niskiej zawartości popiołów siarczanowych, fosforu i siarki) zalecany do stosowania w jednostkach spełniających normy emisji Euro VI i starszych. Nadaje się do pojazdów wyposażonych w rozbudowane systemy oczyszczania spalin (SCR, DPF) i, jak zapewnia producent, ma doskonałe właściwości przeciwutleniające oraz antykorozyjne, co pozwala osiągać długie okresy pomiędzy wymianami oleju (wymagane np. przez DAF, MAN czy Mercedes-Benz).

Od 1 marca do każdej 208-litrowej beczki TOTAL RUBIA TIR 8900 10W40 kupujący mogą otrzymać spodnie warsztatowe Total Rubia za jedyne 1 zł netto. Nagroda dostępna jest w rozmiarach M, L, XL. Promocja adresowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców z branży transportowej i logistycznej.

Zostaw Komentarz