Sposób na czyściwa

01 lip 2015

Według firmy MEWA, jej czyściwa wielokrotnego użytku oferowane w systemie pełnej stanowią optymalne rozwiązanie dla warsztatów samochodowych, gdyż pozwalają zaoszczędzić koszty, czas i nakłady pracy związane z usuwaniem odpadów.

zdj 2System pełnej obsługi firmy MEWA polega na tym, iż do klienta dostarczane są czyste czyściwa i jednocześnie w ustalonych w umowie odstępach czasu odbierane są czyściwa zabrudzone, które są potem prane. Następnie, czyste już czyściwa, wysyłane są ponownie do klienta. Uszkodzone lub zużyte wymienia się na nowe.

Zabrudzone czyściwa odbierane przez firmę MEWA w rozumieniu ustawy nie są opadem. Klient nie musi się więc martwić o obowiązki wynikające z przepisów dotyczących ochrony środowiska, ponieważ wszystkie dokumenty wymagane przez odpowiednie instytucje przygotowuje MEWA.

Korzystając z serwisu firmy MEWA warsztat ma wiele korzyści. Po pierwsze – otrzymuje trwałe czyściwo wielokrotnego użytku o dobrych właściwościach wchłaniających. Po drugie – to my, w ramach dostarczanej usługi, realizujemy wszelkie obowiązki wynikające ze stosownych przepisów. I po trzecie – wielokrotne wykorzystanie czyściwa pozwala ograniczyć ilość niebezpiecznych odpadów, bowiem nasze czyściwa mogą być prane i ponownie wykorzystywane nawet 50 razy – mówi Piotr Borowczyk, dyrektor zarządzający MEWA Textil-Service Polska.

MEWA Putztücher - MEWATEX®Podkreśla on jednocześnie, że konsultacja udzielana przez firmę MEWA jeszcze przed pierwsza dostawą, ułatwia klientowi odpowiedni dobór zakresu usługi. Do tego klient na początku ma 4 tygodnie, by wypróbować czyściwa i podjąć decyzję jaki wariant współpracy wybrać. Następnie przygotowywana jest oferta dobrana do potrzeb danego warsztatu i ustalany cykl wymiany czyściw. W przypadku małych warsztatów zwykle jest to raz na 8-16 tygodni, do większych nowe czyściwa dostarczane są zazwyczaj co 2-4 tygodnie. Generalnie częstotliwość odbierania czyściw ustalana jest z klientem, stosownie od jego potrzeb..

Zarządzanie tekstyliami oferowane przez firmę MEWA pozwala klientowi zminimalizować problemy związane z ich zamawianiem, składowaniem i całą logistyką. Do tego, co również ważne, całą usługę zapewnia mu jeden partner.

zdj 3

Zostaw Komentarz