Sprzęgła wiskotyczne po zbiorniczkach wyrównawczych

02 gru 2021

Po zbiorniczkach wyrównawczych płynu wspomagania układu kierowniczego w ofercie marki KAMOKA pojawiła się kolejna nowość. Tym razem są to sprzęgła wiskotyczne wentylatora chłodnicy.

Sprzęgła wiskotyczne wentylatora chłodnicy pełnią ważną rolę w układzie chłodzenia silnika. Na ich gamę, która właśnie pojawiła się w ofercie marki KAMOKA składa się 19 referencji przeznaczonych do aut osobowych i dostawczych marek Audi, BMW, Ford, Mercedes.

Wszystkie sprzęgła KAMOKA mają charakterystykę załączania i rozłączania zgodną z fabryczną, a w zależności od referencji także możliwość pełnego, bądź częściowego załączania. Urządzenia objęte zostały programem „Do 7 lat gwarancji”, którego szczegółowe warunki są dostępne na stronie www.kamoka.eu.

Włączniki wentylatora chłodnicy KAMOKA są już dostępne u dystrybutorów i sprzedawane w pudełkach po 1 sztuce wraz z potrzebnymi do wymiany normaliami oraz informacją o prawidłowym przechowywaniu szczególnie ważnym dla trwałości i poprawnej pracy sprzęgła wiskotycznego.

 

Zostaw Komentarz