Śruby do tarcz hamulcowych

10 gru 2019

Śruby mocujące tarczę hamulcową do piasty to elementy, które też czasem należy wymienić. Występują w różnych wersjach, choć najpopularniejsze z nich to te z gniazdami Torx i BNAE lub wewnętrznym sześciokątem.

Śruby tarczy hamulcowej, z uwagi na ich umiejscowienie, pracują w wymagającym środowisku i są narażone na brud i wilgoć oraz zmienne warunki atmosferyczne. Dlatego muszą być dobrej jakości i odpowiednio zabezpieczone przed korozją. Śruby spełniające te wymagania, przeznaczone do samochodów osobowych i dostawczych praktycznie wszystkich marek, znaleźć można w ofercie produktów marki Textar. Są do kupienia zarówno pojedynczo jak również w wygodnym opakowaniu zbiorczym. W katalogu Textar należy ich szukać pod numerami od TPM0001 do TMP0010 oraz TPM0015 do TPM0016. Pakiet zbiorczy zawierający 10 różnych typów śrub oznaczono numerem TPM1000.

W przypadku wątpliwości co do rodzaju śrub potrzebnych do danego modelu auta można posłużyć się katalogiem BRAKEBOOK dostępnym pod adresem http://bitly.pl/aVODB

 

Zostaw Komentarz