Sukces „Projektu Warsztat”

10 lis 2016

Średnia oglądalność każdego odcinka na poziomie 100 tysięcy, mocna pozycja w tygodniowych zestawieniach najpopularniejszych programów stacji TVN Turbo, a przede wszystkim pozytywne reakcje widzów – to bilans pierwszej serii programu telewizyjnego „Projekt Warsztat”.

W ramach cyklu „Projekt Warsztat” powstało siedem, niespełna półgodzinnych odcinków emitowanych przez TVN Turbo od początków września. Prezentowane w najlepszym czasie antenowym (sobota g. 18.15) historie warsztatów samochodowych przechodzących przemiany przyciągały przed ekran średnio aż 100 tysięcy widzów tygodniowo. W efekcie program trafił do zestawienia top5 tygodnia wszystkich programów stacji TVN Turbo, plasując się m.in. na mocnej, drugiej pozycji, tuż obok sztandarowych hitów stacji takich jak „Zakup Kontrolowany”, „Automaniak” czy „Samochód marzeń – kup i zrób”.

Cieszy nas, że tematyka warsztatowa przyciągnęła tak szeroką widownię. Chcieliśmy pokazać jak polskie warsztaty zmieniają się, jak bardzo otwarte są na rosnące oczekiwania klientów i jaka energia drzemie w ich właścicielach. Nasi bohaterowie to autentyczni ludzie, a problemy, które napotykaliśmy w warsztatach nie były w żadnym stopniu reżyserowane. Cieszy nas, że właściciele warsztatów okazali się tak otwarci na elementy, jakie propagujemy jako sieć: m.in. dbałość o jakość pracy, obsługi klienta oraz ujednolicone procedury. Dostajemy sporo sygnałów, że warsztaty, które wzięły udział w programie zyskały nowy, biznesowy „wiatr w żagle” – podsumowuje Łukasz Ryś, prowadzący program

Osią każdego odcinka „Projektu Warsztat” była historia serwisu, który jest dobry, ale musi przejść metamorfozę, aby stać się jeszcze lepszym i walczyć z konkurencją oraz rosnącymi wymaganiami klientów. Właścicieli warsztatów, którzy nie bali się zmian, wspierali w tym procesie Łukasz Ryś, konsultant i doradca techniczny ProfiAuto oraz Mariusz Maksym, koordynator sieci ProfiAuto Serwis. W produkcji programu uczestniczyły także znane marki motoryzacyjne: Bosch, Mann Filter, Varta, ABS, NGK, Philips i Total. Jak podkreślają osoby zaangażowane w produkcję, doskonałe wyniki oglądalności i pozytywny odbiór sprawiły, że ProfiAuto oraz TVN Turbor ozważają realizację kolejnej serii „Projektu Warsztat”. Warsztaty zainteresowane udziałem w niej, mogą zgłaszać się za pośrednictwem profilu ProfiAuto w serwisie Facebook.

Zostaw Komentarz