Szkolenia online – pożyteczne i bezpieczne

16 mar 2020

W obliczu zagrożenia koronawirusem, coraz większa liczba pracodawców stara się stworzyć swym pracownikom możliwości pracy zdalnej. W przypadku warsztatów ciężko jednak sobie wyobrazić, żeby ktoś „zdalnie” wymienił olej lub też klocki. Za to zdobywać lub uzupełniać wiedzę mechanicy „na odległość” jak najbardziej mogą, np. uczestnicząc w szkoleniach online oferowanych przez firmę Valeo.

Z jednej strony zagrożenie koronawirusem sprawia, że zamiast korzystać z komunikacji publicznej, właściciele samochodów chętniej korzystają ze swych aut. Z drugiej jednak należy się liczyć, że wiele osób, stosując się do zaleceń, pozostanie w domu i będzie rezygnować z planowanych napraw pojazdu. Całkiem prawdopodobne jest więc, że w najbliższym czasie w warsztatach zmniejszy się liczba klientów i pojawią się przestoje.

Aby czas zmniejszonej liczby zleceń nie był czasem straconym, warto skupić się na sprawach, które w warsztatach były do niedawna odkładane na później. Na przykład na pogłębianiu wiedzy technicznej. Tym bardziej że dzisiaj, aby wziąć udział w szkoleniach, nie trzeba spotykać się twarzą w twarz z prowadzącym zajęcia. Można skorzystać np. z webinarów online przygotowanych przez Valeo i nie wychodząc z domu, w sposób wygodny oraz bezpieczny, poszerzyć swoją wiedzę.

Na stronie Valeoservice.pl znajduje się bogata biblioteka szkoleń technicznych dostępnych na żądanie o dowolnej porze. Aby je obejrzeć wystarczy się zarejestrować podając podstawowe dane.

Warto dodać, szkolenia te są bezpłatne, co oznacza, że udział w nich nie będzie dodatkowo obciążał właścicieli warsztatów, którzy w związku z epidemią i tak mogą zostać postawieni przed dużym wyzwaniem.

 

 

Zostaw Komentarz