Szkoleniowy koniec roku

03 gru 2019

Grudzień generalnie stoi pod znakiem przygotowań do świąt, niemniej, tak jak przez cały rok, również i w tym miesiącu, Inter Cars proponuje cały pakiet szkoleń.

W grudniu oferta szkoleń przygotowanych przez Inter Cars dla rynku osobowego i ciężarowego obejmuje prawie 30 propozycji. Większość dotyczy kwestii technicznych i praktycznych.

Szkolenia osobowe

Wraz ze swymi czołowymi dostawcami takimi jak Corteco, Magneti Marelli, SWAG, SEP czy Hengst największy polski dystrybutor proponuje w grudniu 19 szkoleń technicznych, poświęconych między innymi diagnostyce filtrów, układowi kierowniczemu, zasilania i hamulcowemu, budowie i rodzajom uszczelniaczy, instalacji elektrycznej. Tematyka zajęć jest przy tym często powiązana z problemami, jakich mogą spodziewać się kierowcy, a zatem i warsztaty, wraz z nadchodzącą zimą.

Pełna lista grudniowych szkoleń osobowych znajduje się TUTAJ, zaś zapisywać się nie można TUTAJ.

Szkolenia ciężarowe

Emisja spalin przez samochody to temat, który w ostatnim czasie jest często poruszany zarówno przez różnego rodzaju instytucje państwowe, jak i organizacje ekologiczne. Według statystyk pojazdy ciężarowe odpowiadają za ponad 22% tej emisji. Unia Europejska wydała więc kilka regulacji, nakładając na firmy transportowe obowiązki dotyczące stanu technicznego i wyposażenia aut ciężarowych. W wypełnieniu tych obowiązków pomocne powinny być, przynajmniej w pewnym stopniu, szkolenia, które Inter Cars zaplanował wraz z takimi dostawcami jak Nissens, Dinex czy Febi. Tematem zajęć będą m.in. układ oczyszczania spalin, czujniki w pojazdach ciężarowych, układ wydechowy.

Część grudniowych szkoleń ciężarowych zostanie przeprowadzona w przystosowanych do prowadzenia zajęć specjalnych naczepach. Samochody szkoleniowe Inter Cars pojawią się bowiem na cztery dni w Zielonej Górze, gdzie specjaliści i praktycy z poszczególnych dziedzin dzielić się będą swą wiedzą.

Pełna lista grudniowych szkoleń ciężarowych znajduje się TUTAJ, zaś zapisywać się nie można TUTAJ.

Zostaw Komentarz