Targi odwołane, zmiany w zarządzie

02 paź 2020

Firma Moto-Profil poinformowała odwołaniu targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show. Przekazana została również wiadomość, że Bogumił Papierniok przestaje pełnić funkcję dyrektora zarządzającego i członka zarządu Moto-Profil.

Decyzja o odwołaniu przyszłorocznych targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show podyktowana została zarówno sytuacją związaną z pandemią, przede wszystkim troską o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia, jak również poczuciem odpowiedzialności za współpracę z wystawcami. – Obecnie nie widzimy możliwości odpowiedzialnego planowania imprezy o takiej skali – wyjaśniają organizatorzy.

Na pracodawcach, przedstawicielach biznesu, organizatorach wydarzeń spoczywa teraz szczególna odpowiedzialność. Z naszej perspektywy najważniejsze jest podejmowanie świadomych decyzji, szczególnie w przypadku aktywności mających wpływ na bezpieczeństwo pracowników, współpracowników i partnerów biznesowych – wyjaśnia Łukasz Kopiec, dyrektor marketingu ProfiAuto. – Prace nad tak dużymi wydarzeniami rozpoczynają się wiele miesięcy wcześniej. Obecnie nie widzimy możliwości odpowiedzialnego planowania imprezy w takiej skali. Nie chcemy modyfikować jej rozmiaru, który był dla naszych wystawców i gości ogromnym atutem. Dlatego już teraz podjęliśmy decyzję o odwołaniu ProfiAuto Show 2021 – dodaje Łukasz Kopiec.

Prowadząc działania marketingowe dla dostawców marka zamierza skoncentrować się m.in. na nowych projektach i działaniach online. Rozwinięte w ostatnich miesiącach przedsięwzięcia, takie jak m.in. aplikacja ProfiAuto (umożliwiająca zdalną wizytę w warsztacie samochodowym) i wirtualny warsztat (mający za zadanie podnoszenie kompetencji mechaników przez Internet) spotkały się z uznaniem kierowców i wsparciem największych marek motoryzacyjnych.

Druga ważna informacja ogłoszona przez Moto-Profil dotyczy zmiany w zarządzie spółki. Bogumił Papierniok przestaje pełnić funkcję dyrektora zarządzającego i członka zarządu Moto-Profil oraz pracować na rzecz spółki Moto-Profil i sieci ProfiAuto.

U podstaw tej wspólnej decyzji leży przekonanie o potrzebie pójścia w tym momencie własnymi drogami. Jest to działanie przemyślane i podjęte w atmosferze wzajemnego szacunku oraz zrozumienia swoich wizji rozwoju. Przez lata pracy Bogumił Papierniok wniósł nieoceniony wkład w rozwój wszystkich naszych projektów – informuje zarząd Moto-Profil.

Bogumił Papierniok pracował w strukturach chorzowskiego dystrybutora części i akcesoriów motoryzacyjnych od 1993 roku, pełniąc m.in. funkcję dyrektora zarządzającego, wiceprezesa i członka zarządu.

Każda droga gdzieś się kończy. Moja podróż z Moto-Profilem również dobiegła końca. Wszystko, czego się nauczyłem w tym czasie, zawdzięczam ludziom, których spotkałem na swojej drodze. Dziękuje za cenne doświadczenia i wsparcie. Teraz nadszedł czas, aby pójść nieco inną ścieżką – uzupełnia Bogumił Papierniok.

 

Zostaw Komentarz