Targi ProfiAuto Show 2020 odwołane

28 mar 2020

Moto-Profil, organizator targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show, poinformował o odwołaniu ich tegorocznej edycji w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Targi miały się odbyć w Katowicach w dniach 30-31 maja 2020 roku.

Kolejna tegoroczna impreza motoryzacyjna musiała zostać odwołana w związku z sytuacja epidemiologiczną w kraju. Oto komunikat firmy Moto-Profil, organizatora corocznych targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show.

„Informacja o odwołaniu targów w 2020 roku podyktowana jest odpowiedzialnością i troską o zdrowie oraz bezpieczeństwo wystawców, osób zaangażowanych w organizację wydarzenia, partnerów oraz gości – międzynarodowe targi motoryzacyjne ProfiAuto Show odwiedziło w zeszłym roku 46 000 osób.

Od dłuższego czasu z najwyższą czujnością śledzimy sytuację i aktualne wytyczne rządowe i sanitarne, pozostając także w kontakcie z kluczowymi instytucjami. Ufamy, że ogłoszona z wyprzedzeniem informacja o odwołaniu ProfiAuto Show 2020 pozwoli zabezpieczyć działania naszych wystawców oraz partnerów.

Bieżąca sytuacja i dostępne w tym momencie informacje nie pozwalają nam nakreślić pewnej daty dla edycji 2020  – więc przenosimy całą siłę na organizację ProfiAuto Show 2021.

Wszystkim osobom uczestniczącym w dotychczasowych przygotowaniach do targów w 2020 roku: pracownikom, partnerom, wystawcom, patronom medialnym oraz miłośnikom motoryzacji bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie i wykonaną pracę. Jesteśmy pewni, że energia włożona w tegoroczne wydarzenie zaprocentuje w przyszłym roku, podczas ProfiAuto Show 2021”.

 

 

 

Zostaw Komentarz