Termika z MAHLE Aftermarket już w sprzedaży

17 sty 2020

W związku z nabyciem całkowitego udziału w firmie Behr Hella Service przez firmę MAHLE Aftermarket, z początkiem roku wszystkie dotychczasowe działania Behr Hella Service zostały przeniesione do firmy MAHLE.

Nowe centrum logistyczne MAHLE we Wrocławiu, które w przyszłości będzie hubem dystrybucji elementów przeznaczonych do układów chłodzenia samochodów osobowych i ciężarowych oraz pojazdów rolniczych i maszyn budowlanych jest obecnie zapełniane produktami. Pozwoli to firmie MAHLE zapewnić wysoki poziom dostępności towaru i krótki czas realizacji dostaw.

Dzięki szerszej ofercie produktów do układów chłodzenia i zarządzania temperaturą, MAHLE zwiększa swój udział w coraz bardziej znaczącym rynku pojazdów elektrycznych. Zauważyć tu jednocześnie należy, iż odpowiednia kontrola temperatury jest jednym z najważniejszych warunków prawidłowej pracy pojazdów zasilanych elektrycznie.

–Warsztaty są świadome wyzwań płynących ze zmian w mobilności oraz z zastosowania różnorodnych rozwiązań technologicznych i liczą na nasze wsparcie w tej kwestii. Będziemy im pomagać, dostarczając rozwiązania zapewniające szybką i prawidłową diagnostykę pojazdów, wsparcie serwisowe, odpowiednie informacje oraz oczywiście części zamienne – powiedział Olaf Henning, dyrektor zarządzający oraz wiceprezes MAHLE Aftermarket.

Aby pomóc warsztatom zapoznać się z nową gamą produktów do układów chłodzenia, MAHLE Aftermarket oferuje również szkolenia produktowe oraz techniczne dotyczące obsługi i naprawy konkretnych marek samochodów z użyciem urządzeń serwisowych i diagnostycznych.

Zostaw Komentarz