Textar nie spoczywa na laurach

17 gru 2022

Textar podaje, że ma jedną z najbogatszych ofert produktów ciernych jakości premium do pojazdów silnikowych. Jednocześnie stale ją rozbudowuje. W ostatnich tygodniach wśród nowych referencji znalazły się m.in. klocki hamulcowe do popularnych modeli Audi, Mercedesa i aut francuskich oraz tarcze hamulcowe do pojazdów japońskich i koreańskich – Hondy, Mazdy, Hyundaia.

W całym 2022 roku Textar wprowadził nowe referencje lub zaktualizował dotychczasowe do ponad 50 modeli samochodów. Szczyci się przy tym, że w wielu przypadkach jako pierwszy wprowadził swoje produkty do sprzedaży na niezależnym rynku samochodowych części zamiennych. Tak było na np. z klockami hamulcowymi do Mercedesa klasy S. W ofercie marki znajdują się także klocki do innych samochodów luksusowych i klasy premium, takich jak sportowa limuzyna Porsche Panamera, innowacyjny SUV Lexus NX, komfortowe Audi A6 czy kultowy Jeep Grand Cherokee.

W minionych miesiącach nastąpił również wysyp części zamiennych Textar do samochodów sportowych. Asortyment marki należącej do TMD Friction powiększył się o klocki hamulcowe do takich wyjątkowych aut jak Ford Mustang, Dodge Challenger, Nissan GTR oraz Chevrolet Camaro. W ofercie Textar znaleźć można również tarcze i klocki hamulcowe do Audi TT.

Z rozwiązań oferowanych przez Textar z powodzeniem korzystać mogą także użytkownicy samochodów kompaktowych i miejskich. W ostatnim czasie katalog Textar powiększył się o tarcze hamulcowe do Hondy Jazz, Mazdy CX-30 oraz Hyundaia Elantra/Sonata oraz referencje klocków hamulcowych do pojazdów francuskich: Renault Zoe i Captur, Citroen C4 i DS4 oraz Peugeot 2008.

Asortyment części sygnowanych marką Textar obejmuje również czujniki ABS. To ważny element nie tylko systemu przeciwdziałającego blokowaniu kół podczas hamowania, ale także układów stabilizacji jazdy takich jak ASR czy ESP. Czujniki te bowiem stale mierzą prędkość obrotową kół i przekazują informacje do sterownika. Textar oferuje 475 rodzajów czujników, a ich portfolio jest stale poszerzane.

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz