Total i Inter Cars kontynuują współpracę

13 paź 2020

Total Lubrifiants i Inter Cars zawarły kolejną umowę dotyczącą europejskiej, strategicznej współpracy. Jak czytamy w komunikacie – w związku z bardzo udaną i dynamiczną kooperacją biznesową na rynku europejskim, strony zdecydowały się przedłużyć strategiczną umowę i kontynuować zapoczątkowany w 2018 roku rozwój biznesowy w Europie.

Współpraca Total Lubrifiants i Inter Cars początkowo obejmowała tylko rynek polski. Następnie została rozszerzona na pozostałe kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Firmie Total stworzyło to możliwość promocji i sprzedaży wszystkich swoich produktów smarnych dla motoryzacji w całej sieci Inter Cars, w skład której wchodzi ponad 500 filii rozmieszczonych w 17 krajach Europy. Inter Cars umożliwił jednocześnie natychmiastową realizację sprawnych dostaw produktów Total na poszczególnych rynkach.

– Przedłużenie umowy jest umocnieniem naszych relacji z firmą Total w Europie Środkowo-Wschodniej. Dotychczasowe działania z marką Total pokazały, że formuła tej współpracy sprawdza się, a nasi klienci doceniają szeroką dostępność produktów najwyższej jakości. Inter Cars zawsze kładzie największy nacisk na dostępność produktów oraz jakość serwisu, a długofalowa współpraca z marką Total jest tego potwierdzeniem. Jestem głęboko przekonany, że kolejne lata pomogą utwierdzić klientów w tym przekonaniu i za jakiś czas znów będziemy mogli oznajmić światu następne wyzwania, które przed sobą stawiamy – powiedział Maciej Oleksowicz, prezes zarządu Inter Cars.

W dystrybucji Inter Cars dostępne będą flagowe produkty Total, takie jak oleje TOTAL QUARTZ. Jak podkreślają przedstawiciele producenta, zajmują on wyjątkowe miejsce w gamie Total, gdyż zawierają specjalną formułą ART chroniącą silniki pojazdów przed mechanicznym zużyciem nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Oleje QUARTZ przeznaczone są do wszystkich typów pojazdów, dzięki czemu niemal w całości pokrywają europejski park samochodowy.

Cieszymy się z przedłużenia tej umowy, która określa ramy naszej szerokiej współpracy z Inter Cars na najbliższe lata. Nasze firmy podzielają wspólne wartości –  chcemy być możliwie blisko naszych klientów i zapewniać im najlepszą obsługę. Wartości te okazały się fundamentem wspólnego sukcesu, najpierw w Polsce a następnie w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy przekonani, że ta europejska współpraca już jest i nadal będzie dużą wartością dodaną z punktu widzenia całej branży motoryzacyjnej – stwierdził Nicolas Leblond, dyrektor zarządzający Total Polska.

 

Zostaw Komentarz