Total Polska przez Motointegrator.com

09 lis 2020

Total Polska zaplanował w ostatnim kwartale 2020 roku szerokie działania komunikacyjne na platformie Motointegrator.com, skierowane do kierowców i warsztatów samochodowych. W serwisie obecne będą nie tylko banery reklamowe promujące gamę olejów TOTAL QUARTZ, ale również treści edukacyjne. Przewidziano także komunikację bezpośrednią do warsztatów poprzez materiały drukowane i comiesięczny newsletter z poradami dla mechaników.

Współpraca Total z branżą motoryzacyjną realizowana jest wielotorowo. Oprócz produkcji i sprzedaży renomowanych olejów silnikowych, płynów hamulcowych, hydraulicznych oraz innych produktów przeznaczonych do samochodów osobowych i ciężarowych, francuski koncern wspiera kierowców i mechaników realizując szereg działań edukacyjnych (np. projekt Team Total). Kolejnym kanałem informacyjnym będzie platforma Motointegrator.com, na której warsztaty znajdą fachowe porady ekspertów Total m.in. na temat procedur wymiany płynów czy ich prawidłowego doboru.

Działania komunikacyjne na platformie Motointegrator wpisują się w naszą strategię edukowania odbiorców oraz wspierania mechaników samochodowych w codziennej pracy. Jako producent znanych na całym świecie środków smarnych, rekomendowanych przez wielu producentów pojazdów, zapewniamy sprawdzoną wiedzę oraz dostęp do aktualnych informacji. W ramach platformy Motointegrator warsztaty będą również otrzymywać spersonalizowany newsletter. W dobie tzw. „szumu informacyjnego” oraz szybkiej konsumpcji treści stawiamy na efektywność w dotarciu oraz wysoką jakość prezentowanych materiałów – mówi Ewa Kalinowska z Total Polska.

 

 

Zostaw Komentarz