TRICO Exact Fit z nagrodą

25 paź 2022

Producent piór wycieraczek oryginalnego wyposażenia (OE), firma TRICO, po raz kolejny otrzymała nagrodę na dorocznym zjeździe A1 Motor Stores, działającej w Wielkiej Brytanii sieci niezależnych punktów sprzedaży części i akcesoriów motoryzacyjnych. Tym razem tytuł Produktu Roku uzyskała gama wycieraczek Exact Fit.

Współpraca biznesowa TRICO i A1 Motor Stores trwa już od ponad dziesięciu lat. Dzięki niej klienci mają do dyspozycji gamę piór wycieraczek, które charakteryzują się jakością OE, gwarantują bezpieczeństwo jazdy i odpowiednią wytrzymałość. Pióra Exact Fit w wersjach konwencjonalnej, jednoczęściowej, hybrydowej i na tylną szybę ugruntowały swoją pozycję rynkową już ponad 10 lat temu. Na początku 2022 roku w ofercie pojawiła się nowość – zestawy piór do poszczególnych pojazdów (twin pack). Okazało się to strzałem w dziesiątkę i kolejnym przełomowym krokiem na drodze rozwoju dla TRICO i A1. Pakiet obejmujący zaledwie 95 referencji pokrywa ponad 95% zapotrzebowania rynkowego. Dzięki konstrukcji „superkitu” TRICO z opcjonalnym, alternatywnym złączem, jest to nawet o 40% krótsza lista referencji niż w przypadku konkurencyjnych serii, które często wymagają ponad 150 pozycji. Wszystkie opakowania zbiorcze i detaliczne TRICO są przyjazne dla środowiska.

Jak tylko TRICO wypuściło swoje nowe zestawy, bardzo chcieliśmy je mieć na stanie i zamówiliśmy 20 pakietów. Bardzo szybko zniknęły z półek i żeby sprostać zamówieniom musieliśmy potroić nasze zapasy – powiedział Phil Wilkinson, dyrektor zarządzający McGanns A1 Motor Stores.

Nowe zestawy zawierają pióra TRICO o konstrukcji ‘X1’. Są one produkowane i pakowane w Europie. TRICO dostarcza te same pióra jako OE do grupy VAG. Mają one zastosowanie w szerokiej grupie pojazdów. To już piąty rok z rzędu, w którym TRICO zdobywa nagrodę na konwencji A1, z czego cztery to nagrody dla Produktu Roku i jedna dla Dostawcy Detalicznego Roku.

Bardzo się cieszę, że TRICO ponownie zdobyło nagrodę A1 za „Produkt Roku”. Systematycznie pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy na nas głosowali i z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój współpracy pomiędzy TRICO a A1 Motor Stores – stwierdził Sam Robinson, group brand & marketing manager (Europe) firmy TRICO.

Zostaw Komentarz