Tungsram wraca na polski rynek

14 mar 2020

Marka Tungsram znana jest w Polsce od dziesięcioleci, niemniej ostatnio jej produkty były mniej widoczne na rynku. Ma to się wkrótce zmienić.

Firma Tungsram jest zaliczana do czołowej trójki wytwórców źródeł światła wykorzystywanych w pojazdach. Jej wyroby trafiają do producentów samochodów i reflektorów, a także na rynek części zamiennych w ponad 100 krajach. W Polsce żarówki marki Tungsram montowane są w reflektorach dostarczanych fabrykom samochodów przez zakłady Valeo w Chrzanowie i Marelli w Sosnowcu. Montowane są też w lusterkach wstecznych produkowanych przez Ficomirrors Poland.

Od lat na rynku

Polscy klienci znają też markę Tungsram dzięki produktom oświetleniowym nie związanym z motoryzacją.
Wiemy, że firma Tungsram wraz z GE jest obecna na rynkach europejskich, w tym polskim, od niemal 60 lat – mówi Davide Meinardi, główny dyrektor ds. sprzedaży produktów motoryzacyjnych Tungsram. – Będziemy intensywnie pracować nad zwiększeniem rozpoznawalności marki Tungsram, aby mieć pewność, że nasi klienci: producenci samochodów, warsztaty, sprzedawcy detaliczni i kierowcy wiedzą, dlaczego warto wybrać nasze produkty. Zaczynamy z silnej pozycji: mamy jakość potwierdzoną nagrodami i nowoczesne zakłady produkcyjne. Z myślą o przyszłości inwestujemy w innowacje i rozwój nowych technologii, aby budować zaufanie klientów do marki Tungsram i ich wiarę w nasze dziedzictwo, jakość i wydajność – dodaje.

Tungsram z siedzibą w Budapeszcie to jedna z najstarszych marek na światowym rynku oświetleniowym. Firma powstała w 1909 roku i jest dziś liderem w dziedzinie oświetlenia mieszkań, obiektów handlowych i zastosowań specjalistycznych. Może się też pochwalić 60-letnim doświadczeniem w produkcji i dystrybucji żarówek samochodowych.

Sprawdzona jakość

Wszystkie produkowane żarówki są sprawdzane przez nowoczesne czujniki z kamerami pod kątem dwudziestu parametrów na ośmiu etapach produkcji. Każda żarówka niespełniająca norm jest usuwana z linii wytwórczej. Efektem tak rygorystycznej kontroli jest wyjątkowo niski współczynnik wadliwości – wynosi on zaledwie dwie żarówki na milion.

Kompleksowy asortyment produktów marki Tungsram obejmuje żarówki halogenowe, lampy ksenonowe HID, żarówki miniaturowe i pomocnicze, wkłady nierozbieralne i zamienniki żarówek w technologii LED. Wszystkie linie produktów zostały dopracowane zgodnie z potrzebami użytkowników i zapewniają znakomite oświetlenie drogi, białą barwę światła oraz długi okres użytkowania. Produkty marki Tungsram są projektowane, udoskonalane i wytwarzane w Europie. Wszystkie pięć zakładów na Węgrzech dysponuje najwyższym certyfikatem projektowania i standardów produkcji. Obecnie firma zatrudnia 4000 osób na całym świecie.

Zostaw Komentarz