Urządzenia diagnostyczne Bosch
z 2-letnią gwarancją

16 cze 2015

urządzenia boschOd maja wszystkie nowe urządzenia diagnostyczne sprzedawane przez firmę Bosch są objęte 2-letnią gwarancją. Dodatkowo, w przypadku nowych montażownic Fenice, klient może otrzymać gwarancję na kolejne 2 lata na części zamienne.

Nowe zasady gwarancji przyjęte przez firmę Bosch dotyczą wyłącznie oryginalnych urządzeń zakupionych u autoryzowanych dystrybutorów i zamontowanych przez autoryzowane serwisy lub przez przeszkolony personel dystrybutora. Gwarancja nie obejmuje skutków naturalnego zużycia części zamiennych.
– Wprowadzony program 2-letniej gwarancji jest dowodem na to, iż oferowane przez firmę Bosch urządzenia przeznaczone do warsztatów samochodowych są niezawodne i cechują się najwyższą jakością – powiedział Paweł Hańczewski, dyrektor handlowy działu części samochodowych i wyposażenia warsztatowego Bosch.

fenice5W przypadku nowych montażownic Fenice, oprócz gwarancji na części zamienne, koszty robocizny i dojazdu serwisu przez pierwsze 2 lata, klient dodatkowo może otrzymać kolejne 2 lata gwarancji na części zamienne (program „Get4Get”).
Zużyte i zniszczone z winy użytkownika części nie podlegają procesowi gwarancyjnemu. Dodatkową gwarancją nie są też objęte części znajdujące się na specjalnej liście towarzyszącej umowie o przystąpieniu do programu „Get4Get”. Wydłużona gwarancja jest rejestrowana na stronie internetowej poprzez wprowadzenie numeru seryjnego urządzenia po jego instalacji. Jednocześnie klient podczas uruchomienia maszyny przez autoryzowany serwis urządzeń diagnostycznych Bosch, podpisuje umowę serwisową z Boschem o przystąpieniu do programu gwarancyjnego „Get4Get”. Aby zapewnić bezawaryjne działanie maszyny przez 4 lata, zobowiązuje się w umowie do zapewnienia corocznej konserwacji maszyny, która wykonywana jest przez autoryzowany serwis urządzeń diagnostycznych Bosch, zgodnie ze specjalnym protokołem przeglądu.

 

 

 

Zostaw Komentarz