Valeo udostępnia nową wyszukiwarkę sprzęgieł

01 kwi 2022

Firma Valeo Service udostępniła swą nową wyszukiwarkę zestawów sprzęgieł do pojazdów ciężarowych. Wedle jej twórców, pozwala ona na znalezienie odpowiednich części w rekordowo krótkim czasie.

Nie da się szybko i sprawnie przeprowadzić naprawy, gdy na poszukiwaniu potrzebnych części trzeba spędzić długie godziny, a jeszcze brak pewności że wybrane elementy będą pasowały. By więc przy naprawach sprzęgieł w pojazdach użytkowych maksymalnie ułatwić dobór części i zminimalizować ryzyko pomyłki, Valeo opracowało nową wyszukiwarkę zestawów do samochodów ciężarowych. Jest ona dostępna bezpłatnie online i bez konieczności logowania się. Pomaga znaleźć potrzebne części w rekordowym czasie, gdyż zawiera nie tylko listy zestawów, ale umożliwia również dostęp do poszczególnych części w zestawach.

Nowa wyszukiwarka Valeo obejmuje ponad 4700 referencji innych firm, ponad 3900 referencji OES i ponad 33 000 kombinacji odpowiadających ponad 500 zestawom sprzęgieł. Pozwala na wyszukiwanie po nazwie producenta lub po numerze części OES, IAM lub Valeo. Po znalezieniu potrzebnego elementu pojawiają się również wszystkie informacje techniczne i specyfikacje, które są przydatne przy wymianie określonej części.

Zostaw Komentarz