W Gnieźnie otwarty został nowy oddział INTER-TEAM

06 lut 2024

Najnowszy oddział INTER-TEAM otwarty w Gnieźnie to już siódma lokalizacja w województwie wielkopolskim. 

Rozwój sieci placówek sprzedażowych

– Krok po korku otwieramy kolejne placówki sprzedażowe w Wielkopolsce docierając do nowych klientów i oferując już istniejącym jeszcze lepszy serwis. Oddział w Gnieźnie będzie łączył obie te funkcje. Bliska odległość od magazynu regionalnego w Niepruszewie gwarantuje szybkie dostawy pełnego asortymentu części zamiennych, akcesoriów oraz narzędzi i urządzeń warsztatowych – mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Zakupy można realizować na miejscu, korzystając z zaplecza magazynowego oraz zamawiać telefoniczne, mailowo lub poprzez platformę handlową INTER-TEAM. Kierowcy w oddziale zadbają o dostarczanie zamówionych części bezpośrednio do warsztatów, wyjeżdżając w trasy kilka razy dziennie.

– Zachęcam do odwiedzin w nowym oddziale, gdzie nasi pracownicy przedstawią Państwu szeroką ofertą produktową i usługową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowujemy ciekawe oferty promocyjne, oferujemy szkolenia oraz umowy inwestycyjne, które pozwalają na doposażenie warsztatu w nowoczesne urządzenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i wizyt na miejscu – dodaje Paweł Nowosielski.

Adres nowego oddziału:

INTER-TEAM Gniezno
ul. Podkomorska 5
62-200 Gniezno
tel. 61 679 11 13
e-mail: gniezno@inter-team.com.pl

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 8.00 – 17.00
sob.: 8.00 – 14.00

Zostaw Komentarz